Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy újra boldpg leszek,...

Félek hogy újra boldpg leszek, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Annyi emberben csalódtam mostanában (kb 1 masfel ev alatt) és annyian okoztak nekem maradandó fájdalmat hogy senkiben sem tudok úgy igazán megbízni. Félek attól hogyha újra boldog leszek akkor megint megbánt valaki és újra ilyen állapotba kerülök. A barátaim teljesen eltávolodtak tőlem. Úgy érzem mindenki tud engem pótólni és nem számítok senkinek. Én sok embernek segítettem és ők is hátba szúrtak. Addig voltam jó amíg el nem használtak.

Légyszives értelmes válaszokat írjatok. Előre is köszi!


2019. ápr. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van. Én is segítettem már olyan embereknek,akik megjátszották az áldozatszerepet,és szépen kihasználtak,meg persze engem hibáztattak,hát miért ne? Kit kéne,ha nem engem? XD Már csak nevetek rajtuk mert mindd egyformák.
2019. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyel te az akot mindenki akar. Ne legyel naiv,ne bizz meg konnyen,eleinte mindig gyanakodj es ne hagyd hogy hulyenek nezzenek ennyi. Ettol lehetsz boldog csak szurd ki az olyan embereket akik nem valok az eletedbe ne bizz meg annyira konnyen es soha ne eld bele magad semmibe mert koppanas a vege, te legyel magadnak az elso ha barki kozelit ne higgy neki azonnal el mindent csak ha bizonyit.
2019. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
új társaságot kell keresned, általában ha valami nem jól sikerül az életben, az azért van, mert valamit rosszul csinálsz, próbálj ki új dolgokat, menj új helyekre, ha mások eltávolodnak tőled, az lehet, hogy nem a te hibád, egyszerűen csak más irányba tartasz, ezért nem érzik, hogy közéjük tartozol, az, meg hogy csalódasz bennük, az plusz egy jel, hogy rossz helyen vagy
2019. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!