Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Depressziós lennék?

Minden aprosagra hirtelen ingerült vagyok, nehezen nyugodok le. Sokszor passzív a gondolkodásom. Hulyesegeken agyalok és azzal felhuzom magam. Életunt vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: depresszió, de nem biztos

ápr. 21. 20:57  Privát üzenet  

A válaszok

Igen, elképzelhető

Nem biztos ennyiből, de simán lehet.

Olvasgass olyanokat mint depresszió tünetei/jelei, hivatalos forrásokat keress, ne ilyen nők lapja izé, hanem házipatika, egészségkalauz, ilyesmiket.

Ha enyhe is, akkor is figyelni kell rá. Nekem nagyon eldurvult :/

Ha kezdetben meg lesz állítva, vagy egyáltalán tudom hogy mi van, nem tartanék itt. Viszont ha bemeséled magadnak az se jó.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 22. 04:03 Privát üzenet
Lehet csak idegbeteg. Ne diagnosztizald magad, ennyiből nem lehet kideriteni. Fordulj szakemberhez, o megmondja.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 23. 14:17 Privát üzenet
Szezonálisdepresszió is előfordulhat, keress rá, aztán figyeld a viselkedésed és a hangulatod évszakonként

# 3/3Időpont ápr. 23. 15:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak ha az életem semmit nem ér? Lehet depressziós lennék?
Depresszios lennék? Egyfolytába a jovon gondolkozom lehangolt vagyok es olyan gondolataim vannak hogy sokkal jobb lenne ha ongyilkos lennék barataim nincsenek es ugy érzem nem szamithatok senkire
Depressziós lennék?
Depressziós lennék? Mivel tereljem el a figyelmem?
Szimpla depressziós lennék vagy más bajom is lenne?
Nem tudok néha gondolkozni, vagy elfelejtek egy csomó dolgot. Nem tudom, néha mit hogy kell. Depressziós lennék, vagy felemészt a magány?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!