Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Citalopram orion 10 mg ot...

Citalopram orion 10 mg ot szedek (+este altatot) es azota semmihez sincs erőm. Ez normalis?

Figyelt kérdés
4 napja szedem, azota allandoan aludnek, egesz nap faradt vagyok es semmihez sincs kedvem meg jatszani sem. Nagyreszt fekszek es telefonozgatok. Ezek mellekhatasok vagy csak bekepzelem magamnak? Mert ez nem nagy dózis es nem reg ota szedem. Hogyha ez normalis, jobb lesz kesobb?
2019. ápr. 21. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Ezek erős gyógyszerek. Függővé fogsz válni, és ha megszokja a szervezeted, akkor már jobb lesz gondolom. A leszokás viszont nehéz lesz.
2019. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmúlt végül az álmossàg kedves kérdező? Én most kezdtem el pár napja, de én is folyamatosan álmos vagyok.
2022. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!