Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért veszítem el a figyelmeme...

Miért veszítem el a figyelmemet amikor a beszélgetés unalmas szakazhoz ér?

Figyelt kérdés

Totál más dolgokról elkezdek gondolkodni


És emiatt gyakran értetlennek tűnök, amikor visszakérdezek, hogy "mond el még egyszer"


már nem egyszer hallottam vissza, hogy "milyen nehéz velem", emiatt erősen szociális fóbiás lettem


Elvesztettem a hitemet, hogy valaha találok is olyan embert akivel nem lesz erőlködés a beszélgetés


25f



2019. ápr. 22. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogalmaz pontosaban, fejtsd ki gondolatod. Ezt is gyakorolni kell bár milyen hihetlen. Egy jó tipp : Olvas olyan könyveket ami emberkről szól tehát párbeszédes, tanulságot fogalmaz meg. Mondhatni,, romatikus,, műveket mert modjuk sci-fi könyvbőp kevessebb az ilyen. Írj fogalamzásokat külnbőző témában azt is lehet, hogy mi történt veled aznap de kreativan használj szavakat, próbáld érdekessé tenni. Ez biztosan segít. Ha úgy van próbálkozz többet több emberel szóba elegyedni. Ne légy befeszűle csak lazán egyszerű témákról. Remélem segítettem
2019. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!