Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes lenne megbeszélnem...

Érdemes lenne megbeszélnem valakivel?

Figyelt kérdés

Jelenleg akiben megbízok annyora hogy megbeszéljem vele az az ofőm.

Az egész 2017 karácsonyán kezdődött. Egész egy veszekedéssel kezdődött aznap este először csak enyhén falcoltam magam. Utána a szüleim elég durván elhanyagoltak és az osztálytársaim is rám szálltak. Ekkor át tértem a pengére. Végül barátnőm szolt anyukáméknak hogy problémám van. Ennek ellenére volt 2 öngyilkossági kisérletem ebböl nyílván egyik se sikerült. Aztán depis lettem bár a tünetei voltak meg 1 hétig de orvis nem látott szóval ezt így nem jelenteném ki. Utána az osztálytársaim miatt visszaestem ez is kb. 1 hétig volt utána jól voltam. Aztán anyumék elég durván beszoltak és egyáltalán nem volt önbizalmam. (Itt is amugy az of-m segített). Aztán jött hogy nem éreztem semmit. Üresnek éreztem magam. Utána megint falcoltam. Aztán azt le sikerült tennem. Szerencsére késöb vagy sikerült boldogabbnak lennem vagy csak meg szoktam az érzést. Utána jött az anyukám és én. Minden este kikérdezett megnézte a táskám stb. Ez jó volt de egy idő után szorongás volt. Emiatt egyre többet szorongtam. Anyum is elég sokat piszkált ami még rátett a szorongásomra. Ez már elmúlt. És eljutottam a mostani jelenállásomhoz aki utálja magát kívülről belülről és természetesen önbizalomhiányos. Köszi ha elolvastad és bocsi ha hosszú lett.


2019. ápr. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen pszichológussal meg kellene beszélned a problémáidat.
2019. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az idegeiddel van probléma.
2019. ápr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mostmár úgy érzem hogy meg kell halnom de közben nem akarok.
2019. ápr. 23. 20:50
 4/4 9abor ***** válasza:
Szerintem azt hogy megosztottad itt legbensőbb dolgaidat hogy mi történik veled és miken mész keresztül ez már egy nagyon jó lépés volt. Innentől gondolj bele hogy már csak egy nagyon nagyon kis lépés elmenni egy pszichológushoz aki barátságos és nagyon segítő szándékú aki hidd el hogy segíteni fog neked.
2019. ápr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!