Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a lamolep hatqsq bipolaris/...

Mi a lamolep hatqsq bipolaris/borderline betegeknel?

Figyelt kérdés
Veallitja normalra a hangulatot? Megszunik az ingadozas? De azert az a vidam elenk enje megmarad az embernek amilyen maniasan szokott lenni vagy azt is elnyomja? Miket tapasztaltatok?

2019. ápr. 22. 23:27
 1/5 A kérdező kommentje:

*hatasa

*beallitja

2019. ápr. 22. 23:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a depressziót szünteti meg, nem a mániát, engem kimondottam pörget, jobb kedvem van, mióta szedem, de igazából a hangulatom közel se stabil. Baromira nem. Persze a borderline-ra nincs csodaszer, hiába szedsz bármit, a hangulatod ingadozó lesz. Bipolra nem tom, milyen, nekem az nincs.
2019. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bipol vagyok, nem rég váltottam lamolepre de még nem érzem, hogy használna.
2019. ápr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Én elvileg borderes vagyok, de ahány pszichiáter/pszichológus, annyi diagnózis, mindenki csak találgat, hogy mi van velem...Lényeg a lényeg, hogy 6 hónapja szedem, a hangulatom nem stabilabb, ugyanúgy ingadozik nagyobb intervallumokban, de egy napon belül is hullámvasút, viszont azt észrevettem, hogy a depressziós epizódok már nem annyira mélyek, hogy nem tudok kimozdulni otthonról és nem beszélek hónapokig senkivel. Valamint kevesebb olyan szituáció van, amikor szoronganék, sokkal bátrabb, szociálisabb vagyok. Úgyhogy használt, de nagyon csúnya pattanásaim lettek tőle, ami viszont idegesítő és fájdalmas is:(
2019. nov. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem valt be sajnos :(((
2019. nov. 15. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!