Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet eltüntetni valamit...

Hogy lehet eltüntetni valamit ami indulatot kelt?

Figyelt kérdés
Van, hogy napokig nem is zavar, de olykor eszembejut valami, amit nem mondhattam ki soha senkinek, és mintha üvöltene a fejemben a gondolat, kikészít, elsírom magam, ütnék valamit. Néha azt hiszem elmúlt, de ilyenkor mindig rájövök, nem fogadtam el, bármennyire is szeretném. Köröket járok, meg akarom törni, megyek pszihológushoz, már a héten, de félek nagyon, hogy még így is sokáig tart majd.
2019. ápr. 23. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már eljutottál oda hogy szakemberhez fordulj, akkor szerintem jó úton indultál el.
2019. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tudom miről van szó és szerintem amíg nem nézel szembe az egésszel addig nem lesz jobb. A pszichológus is ezt fogja mondani első körben. El kell fogadnod, meg kell vele barátkoznod és utána, ha úgy érzed akkor ki kell mondanod azok előtt akikre tartozik.

Igen, sokáig fog tartani, de mindig jobb lesz, könnyebb lesz egy picivel.

2019. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát pl lelököd a hídról.
2019. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!