Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol problémáim vannak,...

Alkohol problémáim vannak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Naponta iszok és érzem, hogy egyre többen elhagynak. Egy utolsó senkinek érzem magam. Depressziós is lettem, egyfolytában rossz a közérzetem. Munkában csak az jár a fejemben, hogy legyen már este, hogy ihassak. Lassan egy barátom se marad. Nem vagyok balhés, sőt, ellenkezőleg, ha ittas vagyok kenyérre lehet kenni, de még így is elfordulnak tőlem. Miért? Egyre több dolgot elfelejtek, illetve ami még nagyon fontos, amikor józan vagyok se tudok egyenesen menni. Mintha kisebb mozgás koordinációs zavarral küzdenék. Belekerültem egy elég mély gödörbe. Csak az éltet, hogy esténként legyen meg a napi adagom, a holnap és semmi más nem érdekel. Mit lehetne tenni? Pedig csak a húszas éveimben járok, elég korai a dolog. Illetve ez a mozgás zavar ami megrémített, az ital miatt lehet?

2019. ápr. 23. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, amiatt. Minél előbb fordulj orvoshoz.
2019. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem pánikbeteg vagy, az alkohollal oldod, de azzal csak rosszabb lesz.
2019. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a pánikbetegség?...

Kérdező, ne foglalkozz semmivel, csak azzal, hogy orvoshoz kerülj minél előbb, mert segítségre van szükséged!

2019. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mennyit iszol egy nap?
2019. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
10 sör kb. és pár feles. Ja és nem tudom, de mintha a lelkiismeretem se lenne tiszta. Folyton rémálmok gyötörnek és napközben is azon jár végig az eszem, hogy vajon ki pletykál rólam, vagy kinek mi baja van velem stb..
2019. ápr. 23. 22:10
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Ezért írtam a pánikbetegséget. Valszeg nekem is az van. Rég nem látott ismerősök közé nem is merek menni.
2019. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak egy-két sör. Rendesen berúgsz minden nap.
2019. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem ért valami trauma?
2019. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igy voltam én is, ismerem a helyzetet. Az alkohol ideiglenesen oldja a helyzetet de utána még rosszabbul érzed magad. Belemész egy mókuskerékbe amiből egyedül nem jössz ki vagy csak nagyon nehezen. Kérj segitséget szakembertől, orvos, pszichológus. Meg kell oldjad a problémáidat alkohol nélkül és valami távlati terveket is készits magadnak. Fontos, hogy 1 napos terveid is legyenek, akkor is ha kicsit, amibe belekapaszkodhatsz. Például holnap csak keveset iszok, elég 5 sör. Aztán ahogy telik az idő 1-2 sör. Lassan kapaszkodj ki a gödörből. A kocsmában lévők nem fognak tudni segiteni.
2019. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, minden este enyhén ittas, részeg vagyok. Trauma nem ért. Az egész tini korom a depresszióról szólt, így 18 évesen elkezdtem az italt.
2019. ápr. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!