Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hallucinálok/képzelődök?

Miért hallucinálok/képzelődök?

Figyelt kérdés

Néha éjszakánként rámtör valami pánik. Pontosan nem tudom megfogalmazni, de nagyon rossz. Például felkelek és rám tör egy olyan érzés, hogy nekem körbe kell járni az egész várost 10 perc alatt, de nem tudom megtenni és teljesen kiakadok. Bepánikolok. Próbálom magam nyugtatni mindennel, de fél óráig tart.

Nem tudom befolyásol e valamit, de pár gyógyszertöl megerösödik a pánik.

Pl annyira köhögtem, hogy már fuldokoltam éjszakánként orvos felírta a Coderit N gyógyszert és ameddig szedtem végig ilyen pánikok jöttek rám, illetve a Telviran tablettától is.



2019. ápr. 24. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus kényszerképzetes pánikbetegség, melyik az a b@romállat orvos, aki erre Coderitot meg Telvirant ír fel?


Mint mindenkinek, neked is azt javaslom, próbáld meg a kenderolajat, más néven CBD olajat. Teljesen legális, gyógynövény-üzletekben kapható, keress rá. Mindenféle pszichés kiakadást nagyon hatékonyan kikúrál, depressziót, PTSD-t, szorongást, neurózist, alvászavart.

2019. ápr. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam:)

Nem arra írta fel, csak ezeket szedtem hörgőgyulladásra és herpeszre.

És ezek után megerősödött a pánik.

2019. ápr. 24. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!