Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, aki hosszabb idő...

Van olyan, aki hosszabb idő munkanélküliség után miután lett munkája még rosszabbul lett mentálisan, mint azelőtt volt?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak ilyen volt.
2019. ápr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom te is szülőkkel élsz még. És 30 alatt vagy. 26/F
2019. ápr. 24. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Több vagyok. Szeretettel várom az okos emberek életvezetési tanácsait, hozzászólásait. Például: Nem szégyelled magad? Én 18 éves korom óta önálló vagyok, eltartom magam! Stb
2019. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobb lett tőle. Némiképp eltartottam magam, nem élek szülőkkel, de kisegítettek anyagilag. Mentális problémáim vannak, a munka nagyon jót tesz nekem, mert eltereli a figyelmem a negatív gondolatokról. Viszont amikor rossz munkahelyen voltam, ahol szorongtam, attól tényleg csak rosszabb lett, fel is mondtam. Ha otthon laknék, pláne felmondanék olyan helyen, ahol csak rosszabbul vagyok.
2019. ápr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én örültem, hogy végre van munkám és dolgozhatok. Sokkal jobban éreztem magam.
2019. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én hosszú évekig tinédzseren depressziós, szorongásos, pánikos voltam súlyosan.


24 évesen elmentem melózni szülői kényszer hatására, 14 hónapot lehúztam becsületesen.


Nem lettem jobban, inkább más lett. Reggelente folyamatos szorongás, gyomorideg, gyomorsav, utolsó napokban hánytam is.


A depresszióm az, ami talán enyhült. De a szorongásos, pánikos rohamok erősebbek lettek.


Most megint munkanélküli vagyok 5 hónapja, elég letargiás vagyok, mert folyamatosan lelki terror alatt vagyok itthon, hogy nem dolgozom megint. Főleg emiatt vannak a tünetek.


Összegezve nem, nem lett jobb a munkával.



26/F

2019. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!