Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a depresszió tönkretette...

Ha a depresszió tönkretette az életemet? Van ezzel más is így?

Figyelt kérdés

Szedek gyógyszereket , de még mindig nem jók. Majdnem 2 éve járok pszichiáterhez. Már nincs is kedvem változtatni ezen, legszívesebben nem is szednék gyógyszert. Legszívesebben nem is léteznék. Hobbim nincs, mert semmi sem okoz örömet, semmi sem tud kikapcsolni. Ha emberek között vagyok szorongok, ha otthon vagyok szorongok.

A munkából kirúgták, azóta minden állásinterjút elrontok, nem vesznek fel sehova. Régebben szerettem volna félretenni és kimenni külföldre.

Most meg már csak az érdekel, hogy túléljek egy napot és aludhassak.


Van még vajon innen kiút? Tb-s pszichológushoz nem tudok menni, nincs hozzá szabad időpont vagy 2 hónapig.



2019. ápr. 24. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen, van kiút. Bizonyos alapítványoknál vannak önkéntes pszichológusok is. Lelkisegélyszolgálattól is kérhetsz tanácsot ezügyben.
2019. ápr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
A lelkisegély semmit se ér. Én is hívtam régen. Egyébként kérdező, én is ugyanígy érzek. Semmi kiutat nem látok. Nem vagy egyedül.
2019. ápr. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Kérj a háziorvosodtól beutalót Tündérhegyre.
2019. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
77%
A depresszió az csak a negatív gondolatok tömkelege.. Az nem a valóság.. Próbáld csak azt meg, hogy nem gondolkodsz, nem eled bele magad a gondolkodásba. Figyeld meg a gondolataid, miket érzel, mi bánt téged.. És mozoghatnal sokat, az egyik legjobb megoldás depi ellen.. Hidd el, hogy a depresszió nem a vilagvege, hisz a saját gondolataid okozzák, meg tudod őket szüntetni.. Én saját magam szuntettem meg, én is szedtem gyógyszereket, aztán elkezdtem meditálni, mozogni, rá 6 hónappal tünetmentes voltam teljesen
2019. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A gyógyszerek a kiválto okot soha nem fogják megszuntetni
2019. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szex is jó depresszio ellen :)
2019. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!