Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? 20/F

Mit tegyek? 20/F

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől, olyan magányos vagyok nem tudom mihez kezdjek, már ahhoz sincs erőm hogy reggelente felkeljek szívesebben lennék örök álomban mit csináljak még kimozdulni sincs kedvem a házból ez már 2 éve van nálam és nem lett jobb csak egyre inkább magamba zárkózok

2019. ápr. 24. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szükséged lenne egy pszichológus segítségére. Vagyis mindenekelőtt egy döntésre, hogy akarsz ezen változtatni,a ztán valahol elkezdeni.
2019. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzet nálam, csak 4 éve. Eddig semmilyen megoldást nem találtam.


23/F

2019. ápr. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ugyanezt tudom elmondani magamról én is, 23 éves srácként. Nem mondom azt, hogy teljesen egyedül vagyok, de mégsem érzem azt, hogy több lennénk, mint egy ember akinek néha írnak üzeneteket, meg félévente megiszunk egy sört együtt. Azoknak, akik a pszichológus tanácsaival jönnek üzenem: nem elég. Ez egy kórisme, ilyen világot élünk. Akinek nem sikerül a felnőtté válás folyamatában gimnazistaként barátokra lelni, valószínűleg nem is fog már. Akármerre nézünk, mindenhol csak azt látjuk, mindenki a régi barátokkal van / rájuk számít. Hosszú terápián vagyok túl, ami csak felemésztette az összes pénzemet, de semmivel nem lett jobb. Most is csak ücsörgök és nézek kifelé a fejemből.

Lehet lepontozni a válaszomat természetesen.

2019. ápr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!