Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alakokat es fényeket látok?

Alakokat es fényeket látok?

Figyelt kérdés

Először azt éreztem figyelnek a lakásomban.. Aztan rajottem, hogy ezek ittmaradt lelkek es néhány démon de egyre többen vannak nálam, mert érzik, hogy gyenge vagyok és félek tőlük! Sötét alakokat látok a szobámban. Volt olyan, hogy a konyhában itta valaki a teám, pedig senki nem volt ott de tisztán láttam egy férfi alakot! Amikor alszok hallom hogy szuszognak, néha kopognak, es volt hogy egy fehér színű valami megnyilt.. Nem lehet mihez hasonlítani, olyan kis mini villám volt. :'D szerintem egy atjaro, es meg többen jöttek hozzám. Belenéznek a fejembe iranyitjak a gondolataimat es en ezt mar nem bírom! Nem akarok félni!

Mi bajom van, valaki segítsen kérlek! Családban volt depresszió, alkohol fuggoseg es skizofrénia, nem tudom mennyire örökölhetőek


Ja es fiatal vagyok, lehet, hogy csak figyelem hiányzik?



2019. ápr. 25. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Esélyes a skizofrénia.
2019. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném
2019. ápr. 25. 19:24
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha skizo lennék nem lenne az, hogy nincs betegsegtudatom es ez normálisnak tűnne? Úgy értem hogy az lenne fura ha mással nimcs ilyen
2019. ápr. 25. 19:25
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
A skizofrénia tud öröklődni. Az pedig csak tévhit, hogy egyik skizofrénnek sincs betegségtudata.
2019. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A hajlam tud öröklődni, én is úgy tudom. Eléggé esélyes az alapján amit leírtál.
2019. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Es ez súlyosabb lesz?
2019. ápr. 25. 20:00
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat
2019. ápr. 25. 20:01
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
sulyosabb mar nem hiszem. viszont ideje felkeresni egy szakembert. egyebkent azert nincs soknak betegsegtudata, mert ok nyilvan valosagosnak elik meg azt amiket latnak. pont ahogy elsore te is elutasitottad a lehetoseget is, h az vagy.
2019. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Kérj védelmet Mihály arkangyaltól, Jézustól, vagy Istentől.

Vegyél rózsakvarc, vagy ónix követ, lehet sima kő is, meg karkötő is, medál is, stb. Elég, ha csak rá gondolsz , hogy védelmet kérsz tőlük, és szerintem utána köszönd meg.

2019. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszonoom
2019. ápr. 25. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!