Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rokkant Moped? Helyszíni interjú?

Hinimini kérdése:

Rokkant Moped? Helyszíni interjú?

Figyelt kérdés

Igényeltem magamnak mopedet és ma hívtak hogy jövőheten jönni fog kettő orvos és azok fognak velem készíteni egy interjút de többnyire mire számithatok? Mit fognak kérdezni? Fognak vizsgáni is?

És ha kész az interjú akkor onnantól számítva hány nap amire megkapom az eszközt?

Bocsi a sok jérdésért de nem tudom hogy mi lesz..


2019. ápr. 26. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd megtudod.
2019. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nézni fogják hol laksz.úgy tudom annak ki kell alakítani egy helyet hol tárolod mozgáskorlátozott e a házad vagy valami ilyesmi.egy bácsi mesélte nekem mert ő is akart de lemondott róla mert sok a procedúra vele
2019. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előző írta. Kijönnek, megnézik hol tudod tárolni az eszközt. A szabadban nem lehet, tehát vagy egy zárt garázs, vagy pedig palló kialakításával a házban. Ha saját kocsid van, akkor jó esély van rá, hogy nem kapod meg.
2019. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17-éves vagyok nincs kocsim XD
2019. ápr. 26. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és mentális zavarokra nem adnak ilyet, csak mozgásban akadályozottaknak. Fél láb, térd műtét, gerinc betegségek etc. és persze súlyosabbaknak. Mind két kéznek jól kell funkcionálniuk.
2019. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!