Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet az hogy a nárciszti...

Hogy lehet az hogy a nárcisztikus valakit szeret, valakit meg nem?

Figyelt kérdés
Egyik nővel évekig együtt van, míg mással csak pár hónapig. Nyilván ahhoz jobban ragaszkodott és szerette akivel évekig együtt volt.
2019. ápr. 26. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szereti egyiket se. Csak a másik igényeihez alkalmazkodik. Neki több párkapcsolat kell,hogy ne maradjon egyedül. Ha az egyik otthagyja,vagy megcsalja,ott van tartalékként egy másik is,akivel összejön. Tehát sosincs egyedül. Valószínűleg olyan is előfordul,hogy több párkapcsolata van,és így is ismerkedik.
2019. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet? Úgy, hogy a narciszok sem egyformák, ahogy a betegségük súlyossága sem. Nárcisz vagyok, de képes vagyok a szeretetre/szerelemre.
2019. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy vagy te nárcisz utolsó. Hülyességeket beveszel. Egy nárcisznak fel sem merülne,hogy az lenne,mivel neki ez a természetes állapot. Sőt inkább tagadja.
2019. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezt beszéld le a terapeutaimmal, az ő véleményük, nem a sajátom :) Mint írtam, nem minden nárcisz egyforma, még ha nehéz is befogadnod.
2019. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Kedves utolso. Te azert vagy mas mert te idoben eszlelted hogy baj van. Valószínű igy kezeled a szemelyisegzavarod amiert kulon hala és köszönet. Hidd el tisztellek érte es valószínűleg ki fogsz belőle jönni!!!!


A narcisztikus magat szereti. Azzal a novel akivel hosszabb ideig volt azert mert az a no lassabban jott ra milyen ember vagy kesobb emelt kritikát vele szemben. Exem narcisztikus volt. Mit ne mondjak nekem ebbe beletört a kezem.

2019. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyetertek 5-ossel. nekem is narcisztikus volt az exem, aztan en is rajottem, h hiaba volt mas lanyokkal egyutt tovabb, azoknak a a lanyoknak szenvedes volt a kapcsolat !

tenyleg csak magat szerette meg a kicsi micsodajat a nadragjaban !

az ilyentol jobb minel elobb megszabadulni, nem szabad ra sok idot pazarolni ! az nem szerelem amit ok adnak,csak manipulativ zsarnokoskodas, egyes erzelmileg gyenge nok sokaig tudnak ilyen kapcsolatban lenni...

2019. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jah es a narcisztikusak tenyleg tagadjak, h azok !!!! de azert nem hulyek, ha esetleg tudjak is, h azok, akkor is manipulativan tagadnak
2019. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lilcsih, köszönöm szépen, ez nagyon jól esik! Nem fogadtam el könnyen, pláne azt nem, hogy a pszichológia mai állása szerint teljesen sosem gyógyítható, de azon vagyok, ha ami változást el lehet érni, azt én elérjem.


Többiek: Képes a nárcisz arra, hogy betegségtudata legyen. Nem állítom, hogy ez gyakori, de NEM lehetetlen.

2019. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Senkit nem szeret. Belül magát sem. Csak eljátszani képes a szeretetet. Alaptézis: nem szeret, nem tanul, nem szorong.
2019. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. Azzal van tovább, aki tovább tudja táplálni a nagyságát, akiből tovább tud energiát szívni.
2019. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!