Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan, milyen modszerrel...

Hogyan, milyen modszerrel tudnam legyurni alkohol iranti vagyamat?

Figyelt kérdés

Mar kb2,5 eve probalkozom feladni, illetve redukalni az alkohol fogyasztasomat pl havi par nap csupan.

Sajnos ,hiaba probalkozom nem sikerul. Mindennap iszok...

Nem vagyok kiutve,de melo utan nem birom,hogy ne igyak meg 3-5 sort ,szabadnapon kicsit tobbet1-2 uveg bort.vagy fel liter palinkat kb 3 nap alatt..

Mint momdtam nem utom ki magamat,de hozzaszoktam s azt erzem kell. Feszult ideges,ingerlekeny ,depresszios,tompa,feledekeny vagyok,kimerult es motivalatlan. Probalgatom feladni,de sikertelen.

1 honap volt a max 2 szer hogy nem ittam.

Mi lenne leginkabb celravezetobb?



2019. ápr. 26. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem az ilyen szintű "alkoholizmusomból" egy lány gondoskodása/szerelme emelt ki - áldja meg az Úr érte.
2019. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsonek irom,hogy sikerult neki?Áruld el,mi volt a modszere?Nekem dajnos nem sikerult 32 ev alatt se teljesen leszoktatni,kertem szepen,csunyán,majdnem elvaltam tole.De idonként mégbmindig elofordul,h nem bir ellenallni a kinálgatasnak
2019. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is hasonlókeppen vagyok, nagyon nehez
2019. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha apósom borából meg kéne innod egy üveggel, garantálom hogy megundorodnál a piától! (apósomat különben imádom!!!)
2019. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!