Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettenetesen kivancsi lennek...

Rettenetesen kivancsi lennek hogy ez mi lehet? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szoval az en tortenetem tobb mint ket eve kezdodott amikoris arra ebredtem, hogy nem kapok rendesen levegot, nem megy le a levego nekem. Orvosi kivizsgalasok sora, minden negativ.. ez az elejen nagyban befolyasolta az eletemet, nagyon elrontotta a kedvemet. Pl ha ehes vagyok akkor ez az erzes rosszabb, jobban nyom, ha ettem utana kellemesebb. Egy helyben allva is szornyu, asitozas sohajtozasok sora.. volt egy evig egy baratnom ezutan, 2018 marciusatol, nagyon szerettuk egymast es ez az erzes nem is nyomott ennyire, mikor vele voltam eszre sem vettem, mondhatni ha nem koncentraltam erre akkor nem volt jelen.. de mikor nem is voltam vele akkor sem nyomott annyira, mert szerintem a szerelem erzese elnyomta es csak a volt baratnomre gondoltam!

Alvas kozben nem kelek erre, de mint mondtam ha ehes vagyok rosszabb, eves utan jobb egy kicsit, sohajtozas es asitozas sora..

aztan szakitottunk nemreg, egy honapig annyira elnyomott a szakitas meg az elveszitese, hogy akkor sem vettem eszre, aztan egyik nap eszembe jutott, es most azota megint jelen van.

Na mar most kb olyan szinten szerintem mint baratnom elott..

Teljesen el vagyok keseredve, szeretnek boldog eletet elni de az a “dolog” teljesen elveszi a kedvemet... nem tudom mi lehetne erre a megoldas.. mikor a legzes maga teljesen tudatunkon kivuli nekem ez mas, pedig fiatal vagyok..

Ha van barmi tapasztalatotok vagy segitseg ne tartsatok magatokban! Koszonom



2019. ápr. 26. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez neked pszichés.
2019. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 9abor ***** válasza:

Szia ezek a kéretlen automatikus gondolatok kategóriájába tartoznak amik rendre mindig komoly negatív érzelmekkel járnak. Szerintem ez meg nem a fóbia kategória. Próbálj megoldást találni mikor barátnőm volt és szinte nem éreztél semmit ugye?


Ui: privat uzenetben tudok tovabb segiteni sajat tapasztalatom alapjan. Gabor

2019. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez a légszomj, pszichés. Állandóan figyeled, monitorozod önmagad, amikor megvolt a barátnőd, erre nem volt időd. Lehet, hogy szorongós vagy, és visszatartod sokszor a levegőt. Ne aggódj, nem fogsz megfulladni. Rá tudsz guglizni a helyes levegővételre.
2019. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A megoldás: relaxáció (napi 3x autogén tréning), és a délutánit követően visszatartott légzés gyakorlat.
2019. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mellkas ct is volt? Mert ha az is negatív akkor el kéne terelned a gondolataid erről.
2019. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem volt mellkas ct, de vervetel, akg, ultrahangos vizsgalat, szivemen is ezek mindd voltak es mindd negativ, es meg sorolhatnam mi volt
2019. ápr. 29. 16:02
 7/13 anonim ***** válasza:
pánikbetegség is lehet.
2019. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De ha nem kapsz levegőt az a tüdődet érinti elsősorban. Legalább egy röntgen kéne.
2019. ápr. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na rontgen azaz, az volt, semmi nem volt rajta😄😄
2019. ápr. 29. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért azt tudd, hogy nem túl részletgazdag. Mi lenne ha nem foglalkoznál a légzéseddel. Hátha elmúlik.
2019. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!