Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan szorongok?

Figyelt kérdés

Az iskolában mindig kikozositett voltam..es kezdem azt hinni, hogy rajtam hagyta a nyomát,ugy érzem, mindenki utál, és lenéz.

Pl. Megyek az utcán, és nem köszönnek nekem a faluban, vagy buszon utazok, és arra gondolok, hogy biztos a buszon lenéznek.ha valaki megnéz,arra gondolok, hogy biztos rosszul áll a hajam, vagy csak arra gondol, milyen csúnya vagyok..

Ha a boltban kérni kell valamit, az előtt is idegeskedek, vagy ha idegen emberrel kell szóba állni (pl. Útba igazítás) attól is félek.

Semmi önbizalmam nincs.

Megkeseriti ez az állapot a minden napjaimat. Kezdem azt hinni, hogy bennem van a hiba,és hogy ilyen emberre nincsen szüksége a világnak.


2019. ápr. 27. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Téveszméd van csak, tudatosítsd, hogy nem az a valóság amit gondolsz :)
2019. ápr. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy nem gyakoroltad a bátorságot ugyanis azt is kell! Egyszerűen,, bátornak, kell lenned és mindig gondolj erre! Nem kell megváltoztatnod magad csak ha jön valami gond szembe állj bele!Első pár alkalommal lehet nem sikerül de utána bele rázodsz. Pl kezd azzal, hogy kicsivel hangosabvan köszön boltba, buszon, iskolába. Még az is segíthet keres valami új dolgot amit eddig nem csináltál és érdekel. Enyi az egész és jön az önbizalom és minden más ami csak kell...
2019. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!