Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem látom értelmét az életemnek?

Nem látom értelmét az életemnek?

Figyelt kérdés
Minddvégig csak kudarcok értek. Sosem voltam sikeres senkiben,sosem érdekeltem igazán senkit. Azt hittem,hogy ha a bullying-ot túlélem,akkor később jobb lesz az életem,de semmivel sem lett jobb. Azt hittem,hogy ha nem vetek véget az életnek,akkor majd később ez a probléma lecseng. Őszíntén szólva nem igazán látom értelmét annak,hogy nem tettem meg. Sőt azt kívánom bár megtettem volna akkor,és eltűnök. Volt egy lány az életemben,azt hittem,hogy na majd végre újra jó életem lesz,de csak kihasznált,és semmi értelme ezt tovább folytatni. Reménykedni feleslegesen szerintem nincs értelme. A barátaimnak hitt emberek is eltávolodtak tőlem,hiszen alig maradtak barátok.
2019. ápr. 27. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te önmagadat mérgezed és húzod le. Mindenkinek vannak nehézségei. Engem is szinte mindenhol ahová eddig betettem a lábamat, iskola óvoda munkahely, mindig én voltam a célpont. De túléltem elmúlt, sosem lesz többé. Túlléptem rajta. Az öngyilkosság sosem megoldás, mert csak azt fogják gondolni, hogy biztos csak azért csinálta hogy felhívja magára a figyelmet. Vagy ennek már semmit sem lehet mondani? Meg ilyenek? Hidd el senkit sem hatna meg azok közül akik bántottak. Csak a közeli hozzátartozóidnak okoznál fájdalmat, és azoknak akik tényleg szeretnek. Tudom ezt most nem látod meg mert minden sötét, de hidd el hogy lesz még napsütés, csak ne add fel! Sok sikert kívánok!
2019. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az olyan barátok akik az első nehézség alatt elhagynak azok nem igazi barátok, ezért ne is sajnáld őket, lesznek helyette újak jobbak. Csak legyél nyitott!
2019. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha ennyire depressziós vagy miért nem fordulsz orvoshoz? Nekem is az segített. Egyedül ezt nem fogod tudni megoldani. Tapasztalatból mondom. Neked is jobb lesz
2019. ápr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!