Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan hogy miután egy...

Létezik olyan hogy miután egy pszichológus meghallgatja a panaszaimat nem vállal el mert nem tudna mit kezdeni a problémáimmal/túl súlyos esetnek ítél?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 09:59
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

Igen.

De szerintem inkább azért, mert nem érzi kompetensnek magát (vannak pont az adott területre specializálódott szakemberek), esetleg túlvállalná valami okból magát az esettel, és olyan is van, hogy személyes érintettség miatt nem vállal, vagy mert azt gondolja, az objektivitása veszélyben van.

Ha nem vállal, azt mindenképpen érdemes megkérdezni tőle, hogy kit ajánl.

2019. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem vállal, mert nem pszichológusra, hanem pszichiáterre van szükséged, aki pedig orvos.
2019. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is lehet, hogy úgy érzi neked mondjuk kognitív vagy viselkedés terápiára lenne szükséged, ő meg csak mondjuk a dinamikus pszichoterápiához ért. Elég sokféle van és általában egyet vagy kettőt tudnak csinálni.
2019. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
volt eset mikor tanacsokat kertem es azokat kiprobalva melyebbre sullyedtem mara tudom hogy kire mernem bizni az elveimet a kepzeletbeli tanitvanyaimra o veluk es a kulso vilaggal sok temat ki tudok ertekelni ezert szimplan elmebetegegnek gondolnanak a konyvbol tanult elvekbol de en igy vagyok onmagam azt hiszem hogy egy tul fejlett autista mentalista vagyok de ez csak egy alruha amelyet a kenyszerek eroltettek ram kutya bajom sincs csak neha masoktol varom amit nekem kell megoldanom
2019. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!