Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet ezzel kezdeni?...

Mit lehet ezzel kezdeni? Fáradt vagyok. Olyan fáradt, hogy csak aludni szeretnék, semmi mást.

Figyelt kérdés
Jó lenne energikusnak lenni és frissnek. De csak a szorongás van és fáradtság. Hiába történnek jó dolgok. Minden helyett csak aludnék.

2019. ápr. 28. 10:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Aludd ki magad egy héten keresztül úgy, hogy minden éjjel 8 óra alvás előtte 1-1,5 órával minden képernyő kikapcsolásával.
2019. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni.
2019. ápr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Hétköznap nem tudok aludni a munkám miatt, felébredek sokszor, vagy korábban. Hiába fekszem le korán. A hétvégét végig alszom. Felkelni sincs kedvem. Igen tudom a sport jó, de annyira fáradt vagyok hozzá, hogy nincs erőm elkezdeni és nem is érdekel. Hétköznap mire hazaérek már rosszul vagyok a fáradtságtól, akkor fizikai képtelenség is lenne. 🤢
2019. ápr. 28. 12:32
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van ez? Mert ha hosszabb ideje fennáll, lehet depresszióval állsz szemben. Érdemes lenne egy szakembert keresned aki tud tanácsot adni ebben a témában. Segíteni is tudna. Nekem segített
2019. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Egyébként én ugyanebben a cipőben járok
2019. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%
Depresszió. Évek óta ezzel küzdök. Diagnosztizált. Gyógyszert szedek, mindemellett elég stresszes a vezetői munkám. Minden energiám elszáll mire hazaérek. Sportolni nincs erőm.
2019. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Szörnyű dolgokon mentem át. Most már jó irányba alakul az életem. Már örülnöm kéne és lelkesnek lenni. De pont most merültem le teljesen és csak bőgnék egész nap meg aludnék. Ez normális, hogy ilyenkor jön ki minden?
2019. ápr. 28. 13:19
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Első körben el kéne menni a háziorvoshoz és vérvételre. Lehet, hogy egyszerűen vashiányod van, vagy pajzsmirigy problémád vagy rosszabb esetben esetleg daganatos megbetegedésed.

Ha ezeket kizárták, akkor pszichiáter

2019. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Fél éve volt minden vizsgálat. Már nem bírok több orvoshoz menni. Örülök, hogy vége van
2019. ápr. 28. 13:26
 10/37 A kérdező kommentje:
Pszichiáter drogokat írt fel. 😝
2019. ápr. 28. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!