Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérhetem, hogy újra fektessen be?

Kérhetem, hogy újra fektessen be?

Figyelt kérdés
Depressziós vagyok orvos állapította meg nálam az erős depressziót kórházba fektetett három hétig voltam ott elkezdett gyógyszeres kezeléseket adni nekem amiktől kicsit jobban éreztem magamat.Szakemberhez is jártam úgy érzetem minden rendbe jött viszont most újra érzem,hogy jobb lenne ha osztályosan kezelne.Kérhetem,hogy hadd feküdhessek be vagy majd ő eldönti magától?Ha nem is annyira durván tértek vissza a tüneteim mint az első kórházba kerülésem előtt de visszatértek enyhébben.

2019. ápr. 28. 15:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem a mondanivalómból,hogy már nagykorú elmúltam 20/N. Tehát elvileg magam dönthettek a saját belegyezésem kell hozzá.
2019. ápr. 28. 15:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérheted. De úgy is látni fogja rajtad, szükséges-e. Ha máshoz nem is, ehhez jó szemük van.
2019. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!