Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki fog nekem segíteni? Pszicho...

Ki fog nekem segíteni? Pszichoterapeuta, pszichiáter?

Figyelt kérdés
Nem merek az emberekre nézni. Tudom, hogy bunkónak és neveletlennek tartanak, arra se merek ránézni akivel beszélek. És rettenetesen szorongok. Most is. Hirtelen jön és érzem a mellkasomban és a gyomrom felsőrészénél. Mintha szorítanák a tüdőm vagy a szívem, nem tudom pontosan hol is érzem. A szegycsont körül. Hányingerem és hasmenésem lesz ilyenkor.
2019. ápr. 28. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:

De jól leírtam.

Tudom hogy bunkónak és neveletlennek tartanak de nem bírok az emberekre nézni.

Sőt nem merek telefonálni sem. Gyógytornászt kellett keresnem és inkább írtam emailt csak ne kelljen felhívni. De ez megint csak fura, mert mit gondolhat a másik fél, hogy miért emailezek. De egyszerűen nem merek telefonálni.

2019. ápr. 28. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress meg egy pszichológust, akivel ki tudjátok deríteni ennek a gátlásnak az okát/eredetét.

A testi tüneteket is ez okozza, márcsak ezért is megérné.

2019. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos írhat beutalót egy pszichiátriai szakrendelésre. A pszichiáter felír valami szorongásoldót amitől kicsit jobban érzed magad és ha kéred elirányíthat egy pszichológushoz akivel beszélgethetsz a gondjaidról ami szintén segíthet.
2019. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. ápr. 28. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!