Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.

Nem vagyok kiegyensúlyozott, sőt.. Teljesen szét vagyok esve.. Járok pszichológushoz, de még csak az első beszélgetésen vagyunk túl.

Nagyon sz*r az életkedvem, bántom magam.. Anyukám tud róla de lesz*rja... Osztályom próbál jó útra terelni, hogy ne tegyem magam tönkre.. De nem hatásos mert be sem járok.. Voltak próbálkozásaim.. Hogy meghaljak... Marék gyógyszer stb.. De még itt vagyok..

Teljesen kész vagyok, haszontalannak érzem magam.. A családom ebben nem segít, még rosszabb lett a lelki állapotom..

Pszichológiai ok miatt tachycardiás lettem..

Fogalmam sincs mit tegyek még

A pszichológuson kívül más megoldás?

Hobbim sincs, teljesen el vagyok veszve.


Negatívak kerüljenek el légyszives..


2019. ápr. 28. 19:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd
2019. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerinted természetes az hogy bántom magam és öngyilkossági kísérleteim voltak??
2019. ápr. 28. 19:21
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, minden második 16 éves ezt teszi. Nézz szét egy kicsit az oldalon hogy hány ilyen kérdés van mint a tied. Nulla problémátok van de mégis depressziósak vagytok. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.
2019. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Öcsém halála óta vagyok ilyen szinten...
2019. ápr. 28. 19:26
 5/14 anonim ***** válasza:

Adj egy kis időt a pszichológusnak, egy beszélgetés alatt csodára ők sem képesek.

Osztályod társaságát iskolán kívül is lehet keresni, ha úgy érzed segíteni akarnak.

Hobbid hogyhogy nincs? Soha nem csináltál semmit szívesen?

2019. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mondtam hog semmiben sem vagyok jó, szövegeket írok.. Azt szeretem csinálni de abban sem vagyok jó..
2019. ápr. 28. 19:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmit igazából eddig, hogy jobban legyél. Csak nyavalyogsz, nyalogatod a sebeidet, mintha ezzel bármit elérhetnél. Nekem is volt egy ilyen időszakom, de kijöttem belőle. Keress valami életcélt. Legyenek céljaid, pl hogy a tanulással azt akarom elérni hogy jó munkahelyem legyen és megálljak a saját lábamon. De lehet más is, de most ez lenne a legészerűbb. Tizenhat éves vagy könyörgöm, előtted az élet. Olyan még nincs hogy semmiben nem vagy jó. Mindenki jó valamiben
2019. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még egy jó tanács írj naplót. Abba leírhatod bátran mit érzel, nem kell szégyellned. Attól is megkönyebbülsz.
2019. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom hol mondtad. De a hobbi célja nem az, hogy jó legyél benne, hanem hogy jól érezd magad tőle. Ha eleget csinálod, előbb-utóbb úgy is jó leszel benne.
2019. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Először is fejezd be az önsajnálatot!
2019. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!