Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Végleg kijöttem egy rehabilitációról, de elfogyott itthon a Frontin és a lamolep gyógyszerem. Felírhatja a helyi pszicháterem akihez tartozom, úgy hogy viszem a zárómat is?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mentális betegség, Frontin, Lamolep, orvos, pszichiáter, gyógyszer, záró jelentés

ápr. 29. 09:57  Privát üzenet  

A válaszok
Persze.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 29. 10:01 Privát üzenet
Frontinnak én utánanéznék, miért tiltott gyógyszer több országban is.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 29. 10:38 Privát üzenet
Ha valaaki rászokik a gyógyszerre annak mindegy hogy nem jó, esetleg káros is, az szedni fogja.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 29. 11:01 Privát üzenet
Igen, sőt, ezt ajánlják is a rehabilitációs központokban. Neked ezt nem mondták? Hol voltál?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 29. 16:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt valakinek hasonló? (Xanax)
Frontin okozhatja a tüneteimet? Fontos!
Hogyan tudnék segíteni egy barátomnak aki komoly szorongásos problémákkal küzd? (alig tud most már buszon utazni)
Pánik beteg vagyok és Frontin 0,5 mg-os gyógyszert szedek, egy napja már elfogyott, nagyon rosszul vagyok, mit tudok tenni?
Rivotril, Frontin, Xanax és társai most akkor használnak vagy sem? Sokszor olvasom hogy csak rontottak valaki állapotán, meg a betegtájékoztatókban is csupa rémséget írnak mellékhatásnak.
Mihez hasonlítható az Atarax nevű nyugtató? Eddig Frontint szedtem, de elfogyott. Viszont van Atarax itthon. Nagyon feszült vagyok. Használ valamennyire, ha beveszek belőle? Tapasztalok érdekelnek.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!