Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa fantáziákkal mit lehet...

Furcsa fantáziákkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Arról szoktam fantáziálni,hogy milyen lehet egy plüss mackót,vagy ehhez hasonlót feldarabolni. A papíromra csak az van írva,hogy furcsa fantáziák. Pszichiáter adott nyugtatót,de kb ennyi. Azt mondta semmi bajom nincsen,de tudom,hogy ez nem így van. Pedig még fiatal vagyok,régebben is voltak ilyenek,csak nem tudom,hogy mitől.
2019. ápr. 30. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy plüssmacit nyugodtan feldarabolhatsz akkor már tudni fogod.

Mindenesetre beszarás hogy erre nyugtatót írnak fel....

2019. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pszichiáterhez mész akkor mindig le lesz tudva annyival, hogy ad egy gyógyszert aztán viszlát. Menj el egy pszichológushoz, ők jobban el fognak beszélgetni veled és próbálják kideríteni, hogy mit lehet csinálni egy nyugtató szedése helyett ami csak a szervezeted vágja tönkre.
2019. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fantáziálsz erröl, mert le akarnád vezetni a feszkót.Akkor darabolj plüssmackot,de vehetsz boxzsákot is.
2019. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már önmagában az is túlzás szerintem, hogy ezzel pszichiáterhez mész. Végül is csak fantáziák... Vannak akik sokkal durvábbakat fantáziálnak, mégis épek agyilag. Amig csak fantázia szinten vagy, addig szerintem fölösleges ezzel bárkihez is fordulni.
2019. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!