Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van ha a pszichiátrián nem...

Mi van ha a pszichiátrián nem akarok teszteket írni és beszélni?

Figyelt kérdés

Érettségikor epilepszia szerü rohamom volt. Voltam pszichiátrián s pszichológusnál is.Nagyon depressziós voltam egész életemben, főleg érettségikor.

Megírtam a tesztet, mely szerint azt mondták h nem is vagyok depressziós. Általánosban a bőrömet nyúztam, önkínzó voltam s a teszt alapján is azt mondták h nem vagyok depressziós. amikor pszichológussal beszéltem akkor is mindíg csak mobilozott. 3 hónapig voltam nála és csak mobilozott és csak egyetlen egy kérdése volt. olyasmi h irigykedem-e atestvéremre.

otthagytam inkább az egész fos bagázst.

kerültem is nem akartam visszamenni.

de már tényleg pocsékúl vagyok. 5 év telt el. nem bírom. de félek h megint azt mondják h nem is vagyok depressziós s megint csak mobilozgatni fognak.

pedig állítólag alegeslegjobb pszichológust kaptam....mégis csak mobilozgatott.


de valójában csak a xanax kell. összegyűjtöm és egyszerre beveszek 5 dobozzal alkohollal h meghalljak már végre.szerintetek sikerűl meghallnom?

azért sem akarok beszélni mert felesleges. úgysem lesz jobb az életem.nem is akarok már soha.



2019. ápr. 30. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodjunk le egy percre testvérem. Xanaxból egyet maximum, és ne itallal. Mi a probléma, hogy ilyen drasztikus döntést akarsz hozni?
2019. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ha nem akarok róla beszélni akkor nyílván írni sem.

volt aki privátban azt írta h próbáljam meg az orgazmusterápiát...undorító! aszexuális vagyok, nulla szexualitással a büdös életben nem menne nekem.

azt legalább kitalálhatod h undorodom az emberektől.

meglehet halni a xanaxtól vagy sem? ez érdekel s kész.

2019. ápr. 30. 20:18
 3/10 A kérdező kommentje:

ha te írtál privátban akkor: hadj a fff!!! semmi terápiát nem akarok. jól tudom már h sohasem lesz jobb az életem. megakarok halni végre s hagyjon végre mindenki békén!

ha nem akarok róla beszélni-írni akkor minek kérdezgetitek? nem fogok róla sohasem. ne fárasszatok ezzel!

2019. ápr. 30. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem én írtam privátban. Magamat sem igen tudom megmenteni, nemhogy mást. A kérdésekre nem tudok válaszolni, nem vagyok orvos. De van egyszerűbb módszer egy élet lezárására, minthogy pirulákat veszel be. Gyűjtögetni. Stb. De remélem másképp döntesz, nem az én életem, nem akarom vagy tudom megváltoztatni az életutad.
2019. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Amíg konkrétan be nem tudják határolni a betegséged fokát, és meg nem tudják határozni, hogy milyen gyógyszer kell ellene, addig tesztelnek. Mi a fszért nem lehet ezt elfogadni? Békélj meg vele, és csináld a legjobb tudásod szerint.
2019. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Ajánlom a lángoló ágy című filmet. YouTube abból mindent megtudhatsz
2019. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Bocs lángoló agy
2019. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nálunk mindenre csak xanaxot és frontint írnak.

sokakat ismerek mindegyiknek más baja van s betegsége mégis csak ezt a kettőt írják fel.

2019. ápr. 30. 21:26
 9/10 A kérdező kommentje:
semmi kedvem sincsen filmeket nézni. mindegyik pocsék.
2019. ápr. 30. 21:26
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Felesleges beszedned a gyógyszert...nem igen fogsz meghalni...Vagy is ilyet felelőtlenség kijelenteni,inkább azt írom én nem haltam meg....

Hol laksz?Azért vannak normális szakemberek is.Alapítványoknál próbálkozz!

2020. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!