Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Most írta fel a pszichiáterem a Lamolep nevű hangulatstabilizátort. Akik már egy ideje használják, reggel vagy este érdemesebb inkább bevenni? (Egyenlőre 1x25 mg-sat szedek)

A gyógyszert borderline személyiség zavarra szedem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Borderline, személyiségzavar, Lamolep

ápr. 30. 19:01  Privát üzenet  

A válaszok
Én egyet reggel másikat meg este vettem be. Így nem is ütött ki, és kiegyensúlyozott működést biztosít. Bipoláris zavar 24/N

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 30. 21:18 Privát üzenet
Én reggel 100 mg-ot, este 200 mg-t szedek de nekem így teljesen jó, nem nyom le és szerencsére semmilyen mellékhatása nincs. 5 éve szedem.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 30. 22:16 Privát üzenet
Szerintem úgy szedd, ahogyan az orvos mondta. Nem véletlen az adagolás, nem neked kell eldöntened hogy mikor veszed be. Van amelyik a napot teszi jobbá, van amelyik az alvást segíti jobban, stb.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 1. 19:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Végleg kijöttem egy rehabilitációról, de elfogyott itthon a Frontin és a lamolep gyógyszerem. Felírhatja a helyi pszicháterem akihez tartozom, úgy hogy viszem a zárómat is?
Bipolarisok, segít (ett) a Lamolep?
Mi a lamolep hatqsq bipolaris/borderline betegeknel?
Cipralexet szedek 7 napja. Reggel 5 mg-ot,10 nap után kéne felemelni 10 mg-ra, de eléggé erős hányingerem, fejfájás, korai ébredésem van azóta . Feszültség is erősödött. Ezek a...
Mitől vagyok reggel kómás, fáradékony? Melyik gyógyszertől?
Apám minden egyes reggel hajnali 4 és 5 között fekel, folyamatosan zörög, CSOSZOG, vissza sem lehet aludni, mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!