Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, hogy pánikroham...

Az normális, hogy pánikroham után kb már egy éve volt és azóta szorongok plusz depressziós vagyok és a pulzusom több testrészemnél szokot nagyon hevesen verni?

Figyelt kérdés
Pl a nyakamnál, karomon, lábamon, de csak pár percig külön külön szokott napi többször.

2019. ápr. 30. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Pluszba nekem még annyi volt, hogy a szemeim akaratlanul elkezdtek jobbra fordulni és nem tudtam egy helyben tartani őket ameddig tartott a heves szívverés. elég bizarr volt.


Ez addig tartott amíg el nem mentem pszichiáterhez és nem írt fel pánikbetegség elleni gyógyszert, amit mondjuk a legrosszabb ellenségemnek se kívánnék így visszagondolva, úgyhogy előbb menj el egy pszichológushoz, hátha terápiás kezeléssel meg tudják oldani neked. Viszont magától elég kicsi az esély arra, hogy elmúljon.

2019. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pszichiáterhez voltam pánikroham után kb 4 hónapmúlva amikor már teljesen elviselhetettlen volt a szorongásaim, akkor egy hónapig szedtem gyógyszert elég jól is éreztem magam ,de újra vissza jött a depresszióm emiatt pedig megint jött a szorongás.

Megint vissza mentem kb 4 hónap múlva megint gyógyszert szedtem másfél hónapig.

Mondjuk rengeteget javultam, de nem érzem magam teljesen jól, mert régebben szerettem utazni; szórakozni; barátokkal kint lenni.

Most meg nincs semmihez kedvem meg nem látom semminek az értelmét meg félek külföldre menni meg alkoholt inni ez a kettő amitől szorongásom lesz hacsak rá gondolok 😪

Pedig muszáj mennem külföldre dolgozni mert Ukrajnában élek és sorkatona köteles vagyok és itt nem nagyon érdeklik az, hogy nekem szorongásaim vannak 😌

2019. máj. 1. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert írtak föl neked? Velem egy ideig Xanaxot szedettek, de mindig visszatértek a pánikrohamok meg a szorongás abban a pillanatban ahogy abbahagytam. Nekem egyedül a Rexetin segített. Elég undorító gyógyszer, fél évig szedtem, az alatt az idő alatt kb annyi érzelem volt bennem mint egy szoborban, de azóta teljesen tünetmentes vagyok. Ez volt 5 éve. Nézz utána hátha neked is használna.
2019. máj. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

(Бетамакс) meg (мелітор) ,de ezek ukrán termékek.

Mondjuk amikor a egyszerre szedtem mind a kettőt akkor kb 2 hét után már sokkal jobban éreztem magam és újra jöttek az optimista gondolatok érzések szóval nem éreztem úgy magam mint egy érzéstelen tuskó hanem ellenkezőleg végre úgy éreztem magam mint régen.

Igaz elég csendes és nyugodt ember vagyok, de mindig vidám voltam élveztem az életet hisz még csak 22-éves vagyok és most úgy érzem magam mint egy lelki nyomorék ha lehet ezt így kifejezni.

2019. máj. 1. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!