Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ködös elme marihuánától?

Big Omikron kérdése:

Ködös elme marihuánától?

Figyelt kérdés
Két éve rövid megszakításokkal heti szinten fogyasztok (szívok) marihuánát. Az elmémet már több mint egy éve ködösnek érzem (nehéz rendesen elmagyarázni ezt az érzést de olyan mintha ködbe burkolózna az agyam) és komoly problémák vannak a memóriámmal és a koncentrációmmal. Most volt egy hónapos szünetem de a tünetek nem múltak el, maximum enyhültek. Az lenne a kérdésem hogy tapasztaltatok-e ködös elmét ilyen hosszú időn keresztül és ha igen akkor elmúltak-e a tünetek egy hosszabb szünet után? Az a félelmem hogy örökre károsult az agyam. Jól jönnének tippek hogy mivel ellensúlyozzam vagy tüntessem el ezeket a tüneteket. (Fölényeskedő válaszokat pedig nem kérek, tudom hogy nem kellett volna ennyit szívnom és hogy az első dolog az hogy leteszem a marihuánát)

#fű #marihuána #Ködös elme
2019. ápr. 30. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mert nem fogyasztok, de az erzes ismeros, mas miatt(szorongás depresszio) kicsit mintha lenne kozted es a vilag kozt egy fólia, olyan erzes. Szerintem ha most abbahagyod teljesen, tehát nem kevesebbet, hanem egyáltalán nem szivsz, akkor szepen lassan kiurul a szervezetből es visszaall az agyad. De biztos hogy több hónap alatt.
2019. máj. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Kezdődő elmezavar azaz skizofrénia okozza a tüneteket. Ajánlatos pszichiátert azonnal felkeresni!
2019. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor pár hét alatt elmúlnak a tünetek. Ha nincs szerencséd, akkor pár hónap alatt. És ha kifejezetten szerencsétlen vagy, akkor soha nem fognak elmúlni, ilyen is van. Nézd meg a Numb című filmet (magyar címe: Fapofa), az pontosan erről szól, mintha neked csinálták volna.
2019. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Miss Endzsi ***** válasza:
84%
Gyakrabban fogyasztottam, mint te, de semmi ilyet nem tapasztaltam.
2019. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha tovább enyhülnek a tünetek, akkor egy idő után el fognak múni.
2019. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂 BAZ én 5 évig nyomtam megállás nélkül reggeltől estig.....hagyjuk már ezt az óvodás Mennyiséget


Amúgy ha van valami rejtett pszichikai betegseged azt elő hozhatja . De nem 2 év alatt. Vagy ha igen akkor ott komolyabb gondok vannak . Később csak simán hülye leszel. Memória logika szimpla agyműködés romlás az garantált .

2019. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Neked is azt mondták hogy a fűtől nem leszel másnapos, ugye?A tompa, ködös elme azt jelzi, hogy tele van a szervezeted toxinokkal, gyakorlatilag folyamatosan másnapos vagy. Sok folyadék (víz), sok kaja, sport!!, vitaminok, gyógyteák, szauna, stb. Lehet hülyén hangzik, de segíthet egy szakszerű hashajtókúra is...
2019. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem a toxikonok miatt "másnapos". Egy időbe beletelik, mire újra visszaáll a memória fizikálisan. Ez nem mentális probléma. Nekem olyan jó a memóriám, hogy még ez se b*szta meg.
2019. máj. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Heti szintes fogyasztás nem hiszem, hogy ilyet okozna. Én már jó ideje napi szinten kb. 6-8 grammot fogyasztok. Igaz, ebben benne van a szívás, ganja tea fogyasztás, vaj, bong stb. Elvileg volt valami kutatás arról, hogy a THC egyik hatása, hogy előidézi az ilyen zavarokat, de csak az arra hajlamosaknál. A másik fontos dolog, hogy sokan azt sem tudják mit szívnak. A minőségre nagyon oda kell figyelni, igaz ez megterheli a pénztárcát vagy törvényszegésnek tekintik.

Mindenesetre egy olyan szakit azért keress meg, aki foglalkozna is veled. Kívánom, hogy egyszer még minden napod 420 legyen :D

2019. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintetek milyen "szaki" tudna nekem segíteni? A kérdésem óta még szívtam párszor és rosszabb lett a helyzet...
2019. máj. 12. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!