Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik pánikroham utáni szorongá...

Akik pánikroham utáni szorongás illetve depressziója van azok le írnák, hogy a gyógyszer szedése mien hatásal vannak rátok?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt segítséget kaptam, ki sem mertem menni a lakásból. Már az alapvető dolgokat is csak nehezen tudtam elvégezni. Mivel az állapotom egyre rosszabb lett, beutaltak a pszihiátriára. Nagyon féltem ott is, sokat sírtam, de aztán a pszicho terápia során jobban lettem. Kaptam megfelelő gyógyszert, azelőtt is kezeltek csak nem jól, nem használt amit szedtem akkoriban, mióta a kórházban kapott gyógyszert szedem, szinte minden rendben van. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt
2019. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, nekem is csak a gyógyszer segített. Viszont, az első hetekben nehézségek adódtak, amíg be nem épült a szer.
2019. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy Ti milyen gyógyszert kaptatok? Ugyanazok a gondjaim, mint a kérdezőnek. Egyenlőre Lamolepet kezdtem napi 25 mg-ot. Biztos ez a jó megoldás?

Össze vagyok zavarodva.

2019. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!