Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez bipolárisnak számít?

Ez bipolárisnak számít?

Figyelt kérdés
Nálam általában úgy telik egy hónap,hogy 2-3hét rossz,olyankor nem érzem valami jól magam,nem nagyon megyek emberek közé, alig csinálok valamit, de van hogy fel sem kelek napokig,egésznap alszom/fekszem van hogy nappal is. Aztán jönni szokott egy váltás olyankor kb 2hétig jobban érzem magam, ki is megyek de van hogy annyit beszélek,pörgök már szinte akaratlanul,hogy a körülettem lévők azt hiszik megbolondultam. Az sem ritka hogy rám jön egy dühroham ilyenkor nem tudom magam kontrollálni..

2019. máj. 2. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Esélyes. Fázis profilaktikummal enyhíthető a szélsőségesség, ha indokolt. Thalassaház, Tündérhegy... hasonló intézményt érdemes lenne megpróbálni.
2019. máj. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!