Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem nem bírom tovább! A...

Úgy érzem nem bírom tovább! A reggeli felkeléstől az esti lefekvésig, de már álmodni sem álmodok másról, csak hogy itt hagyom a földi életet! Egyszerűn nem látom életem értelmet, pedig már mindent megpróbáltam! Hogyan vethetnék véget az életemnek?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam mindent, hogy értelmet adjak az életemnek! De mindig falba ütközöm. Állandóan csak ártok a környezetemnek! Nem bírom már a fájdalmat! Gyerekkorom óta ez a forgatókönyv! A családi körülményeim sem jók, munkahelyen sem, a szerelmi életemről ne is beszéljünk! Voltam már pszichológusnál is! Nem bírom tovább! 27/n
2019. máj. 2. 15:01
 1/4 Thispain ***** válasza:
Árts a környezetednek olyan tettel, amit szeretnél csinálni.
2019. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáternél jártál?
2019. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos velem is hasonló a helyzet. Depressziós vagyok, emellett nincs már kedvem semmihez, nem látom az élet értelmét és állandóan szomorú és csalódott vagyok. Ha esetleg lenne kedved beszélgetni írj nyugodtan, hátha tudunk egymásnak segíteni valahogy. Azt vettem észre ha társaságba vagyok akkor ez a helyzet kicsit javul (24/F)
2019. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kell elmenned. Fognak neked segíteni.
2019. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!