Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy sokszor...

Miért van az, hogy sokszor rázom a fejem halkabb hangokat adok ki és a szemeimet is furcsán forgatom?

Figyelt kérdés
Meg állandóan ideges vagyok valamiért. De úgy mint egy idegbeteg inkább aggodalom. Már kértem időpontot pszichiáterhez de csak nyárra adtak időpontot addig meg megkérdezném más véleményét is mert a családommal nem merem megbeszélni viszont már engem is nagyon zavar.
2019. máj. 2. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ezek "tickelés"-nek tűnnek. Nézz utána a Tourette szindrómának.
2019. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már utána néztem és sajnos sok a hasonlóság. Ezért is kértem időpontot.
2019. máj. 3. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tickelés. Hirtelen és felnőzt korban jelentkezett? Valószínű az idegesség provokálta ki ezeket a tüneteket
2019. máj. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A halkabb hangokat amiket kiadok már gyerek korom óta csinálom. Meg állandóan betegségeken jár az eszem. Magamat nem féltem csak a családomat amibe a kutyám is beletartozik.
2019. máj. 3. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!