Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek akartak olyat bemagyará...

Nektek akartak olyat bemagyarázni a szüleid, hogy bolond vagy?

Figyelt kérdés

Megvertek urána, ment az, hogy elvitetnek bolondok házába, meg hogy megmondják mindenkinek, hogy őrült vagyok...


Illetve, hogy majd gyámság alá helyeztwtnek, meg kamu papírokat mutogattak, hogy elvoltak az orvosomhoz, itt a beutaló...


Volt már ilyan, hogy apám volt le csak papírért, engem nem is l@tott az orvos. Egyszer ez egy sima igazolás volt, de kamu, mert nem magatehetetlen ágybanfekvő beteg voltam, hanem náthás...

Máskor meg egy beutaló volt a pszichiátriára anprexiával, ami természetesen nem igaz, nem éheztetem magam... Úgy megírta, hogy nem is látott az orvos... Szóval most is elhittem...


De csináltak olyat is, hogy apám lefogott anyám meg benyugtatózott az ellenkezésem ellenére...


De megy az is, hogy fenyegetnsk...


Ez igaz...


2019. máj. 3. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem unod még? Hónapok óta itt kamuzol, már mindenki tudja, ki vagy!!! Tűnj már el innen!!!
2019. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

...


Nem kamu.

2019. máj. 3. 22:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kamuzik, tényleg élvezi, hogy itt sirkánkozik ahelyett, hogy bármit is csinálna. Az ilyen embereken nem lehet segíteni.
2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2019. máj. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22 éves.
2019. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor meg siman elkoltozhetne. minek errol kerdest feltenni?
2019. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minimum 50 ehhez hasonló kérdést tett már fel, de az ilyen dolgokra soha nem válaszol.
2019. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem válaszol, mert kamuzik!!! Mindig más nicknévvel ír, de annyira jellegzetes a stílusa, hogy azonnal fel lehet ismerni.
2019. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő a beteg mindig az anyjától lány akkor szerintem nem kamu.
2019. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!