Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sorozatgyilkosok többsége...

A sorozatgyilkosok többsége pszichopata?

Figyelt kérdés
Antiszociális személyiségzavaruk van?
2019. máj. 4. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
áá, nem, tök normálisak
2019. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

A pszichopata meg az antiszociális az teljesen más.

Igen pszichopaták. Arra születni kell. Nem szorong, nem szeret, nincs empátiája, nem tanul a hibáiból. Nem betegség, ezért nem gyógyítható. De nem minden pszichopata lesz gyilkos csak azok akiket valami trauma ért akikkel nem törödtek, akiknek valami nem stimmelt az életük során. Azok válhatnak sorozatgyilkossá. De sok pszichopata teljesen normalis életet él, és hasznos akár sikeres tagja a táradalomnak. Rájuk figyeltek gyerekkorukban és a személyiségükből adódó hátrányokat előnyükre tudták fordítani. Pl egy extrém sportolónak előny ha pszichopata mert nem szorong így többre képes mint az átlagos társai. A sorozatgyilkos nem feltétlenül antiszociális, egy pszichopata sem. Az felvett viselkedés.....semmi köze ahhoz kiből lesz gyilkos. Pl én is antiszociális vagyok. Megsem bántok még egy legyet sem. És nem is tudnek soha. De nem így születtem hanem kialakult. Változtatható.....nekem így jó. 🙂

2019. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amire te gondolsz az az aszociális. Az antiszociális személyiségzavar a neve,csak orvosilag. A köznyelvben mondjuk,hogy pszichopata.
2019. máj. 4. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!