Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre is elnézést ezért az össze vissza megfogalmazott szövegért.

Volt ma egy nagyon erős összeveszésem nagyszüleimmel és kijött pár dolog.

Stressz hatására mindig is tépkedtem a bőrt (most is sikerült sebesre szedni) a körömágyam körül,de ezúttal társult emellé még egy -egyébként hullámokban előtörő- elég heves remegés és folyamatos lábrángatás és elkezdtem pokolian fázni,meg sírni.Most,hogy túl vagyunk rajta,pedig enyhe hányingert éreztem.

Nem tudom mitől volt,de eléggé ijesztő érzés, ezért gondoltam megkérdezem hátha van valaki,akivel történt hasonló,vagy nálam jobban ért hozzá.

A válaszokat pedig köszönöm előre is mindenkinek❤️



2019. máj. 4. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Magad írtad le mi történt. Túl nagy volt a stressz így jött ki. Semmi meglepő nincs benne. Locsolj egy kis betadinet a kezedre nehogy lefertőződjön és lróbálj valami jobb dologot kitalalni ha feszült vsgy mielőtt maradandóan megsérülsz. Pl lehet kapni stressz labdát azt is szoríthatod erősen ilyenkor a tepkedés helyett.
2019. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!