Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Hogyan magyaráznád el egy antiszociálisnak az emberi értékeket?

Nem lehet meggyőzni őket, de szeretném tudni, hogy hogy mondanád el számára is érthetően.

Keress kérdéseket hasonló témákban: antiszociális, személyiségzavar

máj. 5. 13:56  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
sehogy, nem is beszelnek ilyennel. olyan, mintha a falnak beszelnel. neked sem lehet elmagyarazni, h miert jo embert olni, nem? na ugye. csak kettotok kozul o a veszelyesebb es csak te fogod megszivni

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont máj. 5. 16:00 Privát üzenet
Mire gondolsz emberi értékek alatt?

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont máj. 5. 16:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Emberi értékekre. Nem lehet elmagyarázni nekem, hogy miért jó embert ölni. Logikus, hogy nem teszek ilyet mert lesittelnek.

# 3/15Időpont máj. 5. 16:38 Privát üzenet
De miféle emberi értékekre? Magyarázd már el mert elég relatív hogy kinek mi az érték.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont máj. 5. 16:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az ilyen szeretet meg közösség típusú dolgok, hogy mi haszna van vagy mi a jó benne. Általánosan meg neked tapasztalatból is.

# 5/15Időpont máj. 5. 16:55 Privát üzenet
Én az eddigi közösségeimben csak a kétszínűséget meg a színjátékot tapasztaltam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont máj. 5. 17:07 Privát üzenet
ennyi. neked sem lehet elmagyarzni, h miert nem jo embert olni, mert neked nem az a termeszetes. neki a termeszetes az, ha nincs empatiaja, nincs benne szeretet stb. ezert nem fogja megerteni. ahogy egy vaknak sem fogod tudni elmondani, h milyen latni. aki sose latott szineket annak, h magyarazod el? idopocsekolas

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont máj. 5. 17:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Figyelj hetes, lehet, hogy nem tűnt fel de én vagyok antiszociális és csak megkérdeztem mert érdekel.

# 8/15Időpont máj. 5. 17:11 Privát üzenet
7.Nem értem miért kell rögtön idekeverni a gyilkosságot,nem minden antiszociális gyilkos és fordítva.De az embereknek nagy erénye az ostobaság.Utána kéne olvasni a dolgoknak aztán válaszolgatni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont máj. 5. 17:17 Privát üzenet
Közösség? Szinte mindenki csak megjátssza magát, meg fúrja a másikat a háta mögött. Egyébként sem érdekelnek mások nyűgjei-bajai, meg egyéb dolgai, miért kéne. Úgyhogy antiszociálisnak lenni teljesen logikus dolog.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont máj. 5. 20:29 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Rivotril (egyfajta benzodiazepin) vagy a Kventiax (ez egy antipszichotikum, régi nevén: neuroleptikum=idegbénító) a durvább élettani szempontból az emberi szervezetre?
Gátlásos, félénk, zárkózott vagyok gyerekkorom óta, ez miatt nincs semmilyen emberi kapcsolatom. Miért lettem ilyen?
Mik azok az élethelyzetek, amikor az öngyilkosság a legjobb megoldás?
Bipolaris/borderline/depresszios stb emberi kapcsolatokkal problemak?
Mi lehet az oka hogy egy munkahelyen se érzem jól magam?
S. O. S. Hogy mondjam el a legjobb barátomnak, hogy valószínűleg depressziós vagyok?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!