Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan magyaráznád el egy...

Hogyan magyaráznád el egy antiszociálisnak az emberi értékeket?

Figyelt kérdés
Nem lehet meggyőzni őket, de szeretném tudni, hogy hogy mondanád el számára is érthetően.

2019. máj. 5. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
sehogy, nem is beszelnek ilyennel. olyan, mintha a falnak beszelnel. neked sem lehet elmagyarazni, h miert jo embert olni, nem? na ugye. csak kettotok kozul o a veszelyesebb es csak te fogod megszivni
2019. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Mire gondolsz emberi értékek alatt?
2019. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Emberi értékekre. Nem lehet elmagyarázni nekem, hogy miért jó embert ölni. Logikus, hogy nem teszek ilyet mert lesittelnek.
2019. máj. 5. 16:38
 4/15 anonim válasza:
De miféle emberi értékekre? Magyarázd már el mert elég relatív hogy kinek mi az érték.
2019. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az ilyen szeretet meg közösség típusú dolgok, hogy mi haszna van vagy mi a jó benne. Általánosan meg neked tapasztalatból is.
2019. máj. 5. 16:55
 6/15 anonim válasza:
100%
Én az eddigi közösségeimben csak a kétszínűséget meg a színjátékot tapasztaltam.
2019. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
ennyi. neked sem lehet elmagyarzni, h miert nem jo embert olni, mert neked nem az a termeszetes. neki a termeszetes az, ha nincs empatiaja, nincs benne szeretet stb. ezert nem fogja megerteni. ahogy egy vaknak sem fogod tudni elmondani, h milyen latni. aki sose latott szineket annak, h magyarazod el? idopocsekolas
2019. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Figyelj hetes, lehet, hogy nem tűnt fel de én vagyok antiszociális és csak megkérdeztem mert érdekel.
2019. máj. 5. 17:11
 9/15 anonim válasza:
100%
7.Nem értem miért kell rögtön idekeverni a gyilkosságot,nem minden antiszociális gyilkos és fordítva.De az embereknek nagy erénye az ostobaság.Utána kéne olvasni a dolgoknak aztán válaszolgatni.
2019. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Közösség? Szinte mindenki csak megjátssza magát, meg fúrja a másikat a háta mögött. Egyébként sem érdekelnek mások nyűgjei-bajai, meg egyéb dolgai, miért kéne. Úgyhogy antiszociálisnak lenni teljesen logikus dolog.
2019. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!