Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom elhitetni a...

Toth Imre 93 kérdése:

Hogyan tudom elhitetni a tudatalattimal hogy barmire kepes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon nem vagyok elegedett az eletemmel ezert megtanultam hogy hogyan mukodik a tudatalatti.Tudom hogy az hatarozza meg milyen ember vagyok teljes mertekben.Ha nem hiszek magamban tudatalat akkor teljes erejevel ellenem dolgozik es gyozni is fog.Ha viszont elhiszem hogy kepes vagyok barmire akkor az elkepzelhetetlen erejevel tamagot.Csak annyi a gond hogy minaddig mig nem tudom neki bebizonyitani hogy barmire kepes vagyok addig csak a negativ dolgokat fogom latni mivel o arra fog fokuszalni.Barki utana nezhet a dolgoknak ez tudomanyos teny.Ha valakinek van egy jo modszere hogy hogyan tudok hatni ra akkor azt szeretettel varom.

2019. máj. 6. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz a megközelítés. A tudatalatti nem hülye és nem hisz el olyat, ami nincs. Előbb ismerd meg önmagadat (ahogyan a régi görög filozófusok tartották). És ha meggyőződtél arról, hogy mire vagy képes és tudod azt is, hogy mire nem, akkor megfelelően tudsz választani és cselekedni. Egy törpenövésű ember nem lesz egyenrangú játékos egy olyan kosárlabda csapatban, ahol 190-200 cm magas emberek vannak, bármit is hitet el a tudatalattijával.
2019. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 liter bor, és 3 feles.
2019. máj. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerősöm tanácsoilta, pont erre, hogy sose használjam azt a szót, hogy "nem". Ha gondolkozom vagy ha beszélek, akkor mindig fogalmazzak úgy, hogy a "Nem" szó nincs benne.
2019. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban helytelen a kiindulási pont. Nem vagy "bármire" képes, nemcsak te, senki. Normális lelkületű ember maximum tudatmódosító szer hatása alatt érzi azt, hogy ő "mindenre" képes...

Inkább az a cél, hogy az ember a lehető legreálisabb módon lássa önmagát, a lehetőségeit, és az őt körülvevő világot.

2019. máj. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor boztos rossz volt a forras ne is vegyetek fogyelembe a teljes kerdest csak azt a reszet hogy hoguan bizzak magamban.Tudom hogy sokan szeretnek humorozalni es ez egy remek dolog, de most olyan tanacsot kernek amit komolyan gondol a valaszoriroja mert nagyon nagy kuzdelemben vagyok es jobban szeretnem erezni maham).Voltam pszihologusnal is de meg egyszer nem szeretnek korhazba kerulni mert mar voltam 2 honapig es nem tidtak segiteni.Bennem van hogy lehet job a munkahelyem csak kell egy adag batorsag.Ha barki tud szemelyes "csoda" tortenent a sajat eletebol az sokat segitene, koszonom!
2019. máj. 6. 16:49
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugy bocsanat a sok helyisirasihabaert.Atneztem az iromanyom a telefonos iras miatt eleg fura.
2019. máj. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!