Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen egy pszichiatriai osztaly?

Milyen egy pszichiatriai osztaly?

Figyelt kérdés
Jovoheten be kell fekudnom "kivizsgalasra,, es felek sosem voltam ilyen hekyen meg korhazban sem. De rengeteg rem tortenetet halottam ezzel kapcsolatban . Panikbeteg,migren,es depresszios problemaim vannak. /19L

2019. máj. 6. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyikbe kell befeküdnöd?
2019. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én zárt osztályon voltam bent, semmi extra, szétuntam az agyam. Volt egy tévé, azt lesik az emberek, vagy olvasnak, meg vannak, akiket kiütnek gyógyszerekkel, azok alszanak / fekszenek. Mindenki a kaját várja napi 3x meg a délutáni látogatási időt. A nyílt osztály talán kicsit más, ott el lehet menni sétálgatni gondolom, vagy ilyesmi... Van vizit, este meg van takarodó, mintha vmi táborban lenne az ember. Nem tudom, más helyeken hogy megy, biztosan van alapja a "rémtörténeteknek", de ahol én voltam, ott nem voltak "leszedálva" az emberek, csak 1-2, vagy legalábbis feltételezem, amiatt aludtak olyan sokat, de a többség szimplán unatkozott (én is). Az orvosok, nővérek, takarítók mind kedvesek voltak, csak hát alig volt bármire is idejük, én baromira sajnáltam őket.
2019. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Miért voltál zárton?
2019. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szia.Én is 3x voltam a Kutvölgyi 6.em zárt osztályán,és a hetedik "nyilt"részlegén.

Mivel te önként mész,valoszinu nyilt osztályra kerulsz!Pár napig amig "felmérnek"az orvosok,nem mehetsz majd ki az épületböl,szerintem.Kapsz majd gyogyszereket,és lesz majd foglalkozás is ,mint a filmekben!NE hallgass másokra,mindenkire más szabályok vonatkoznak bent,nincs két egyforma eset!Nagyon nagy előnyőd van,hogy nem lekötözve ébredsz fel majd az ismeretlenbe éjjszaka közepén,infuzioval leszedálva!!!Te tudod hogy mész!Ne párázz!A cigi és káve nagy kincs,ha dohányzol vigyél nikotin sprét magaddal,rejds el mig bemész!!Vigyél kisrádiot,fülhallgatoval,igy ha nem tudsz aludni,hallgasd!Éjjelre kérjél altatot már az elejen,hogy aludjál..Ha konkrét kérdésed van irj..ha tudok válaszolok..ÉN nem tapasztaltam rémségeket,mondjuk láttam sujjos eseteket is,de egymás segitése megy inkább..Ne feledd,többnyire visszaeso,rutinos "öreg"rokákkal fogsz talizni!

2019. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2019. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!