Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ocds és szorongásos vagyok....

Ocds és szorongásos vagyok. Mindig túlgondolkodom és csapang a figyelmem, nehezen figyelek akarmire, így hogyan legyek jó akármiben?

Figyelt kérdés

Ocds vagyok, ebből kifolyólag mindig szorongok.16 éves fiú vagyok.Mindig mindent tulgondolok, azaz tulgondolkozom.Ha beszélgetek valakivel akkor is félig meddig tudok aktívan részt venni a beszélgetésben. Az iskolai órákról nem is beszélve. Órán nem nagyon tudok figyelni, sokszor van hogy tudom a leckéket, még tovább is a többi osztálytarsamat kivéve, csak mem nagyon tudok koncentrálni és 100%-os odaadással folytatni, mert bejon egy kettő akaratlan gondolat a fejembe és elgondolkodom. Iskola időben nagyon durvák az Ocd tünetei:Mindig amikor eloveszem a következő tantárgyat 2szer leelenorzom, hogy a többi a táskába van-e. Amikor hazaérek, akkor sorba veszem a tantárgyakat ami aznap volt és megnezem, hogy miből volt házi feladat. Miután megcsináltam, és pakolok össze szintén sokszor leelenorzom, hogy mindent betettem-e és hogy meg van-e a házim.

Végre szeretnék valamiben sikereket elerni és valamiben jó lenni és 100%-os odaadással csinálni.



2019. máj. 6. 19:40
 1/3 anonim válasza:

Legyél határozott azokban a dolgokban amit teszel.

Legyen önbízalmad és öszpontosíts arra amit csinálsz.

Nem lessz időd elkalandozni.

2019. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az ocd egy szorongasos zavar. a szorongast kell kezelni. altalaban valami szemelyisegzavarral is egyutt jar.
2019. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jársz orvoshoz? Kellene. Az ocd-t nagyon jól lehet kezelni!
2019. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!