Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4 1/2 éve van állandó fül...

4 1/2 éve van állandó fül zugasom magas és mély mindkét oldalon okozhat ez szorongást idegesség et? Kb ekkor kezdődött és azóta is folyamatosan ez az állapot kivizsg azt mondják nem szervi elvál okozzák a fülzúgást mi a véleményetek Tapasztalatok

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyre több az ilyen fülzúgásos kérdés.
2019. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is van, főleg az egyik, néha mindkét oldalon 2016 decembere óta.


Okozhat szorongást, naná, kérdés, hogy a szorongás okozhatja a fülzúgást.


Nekem azóta sokat csökkent, és úgy veszem észre, a torna, a mozgatás (főleg a nyak óvatos, lassú, rendszeres megtornáztatása) javít a helyzeten.


Egy fogászati beavatkozás-sorozattal tudom összekötni a saját fülzúgásom kezdetét, néhány héttel azután kezdődött, még az oldal is stimmel. A görcsös fejtartás számlájára írom a történteket.


Én is voltam kivizsgáláson, ép hallást állapítottak meg, a keringésjavító gyógyszer meg nem használt.

2019. máj. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El kell fogadni. Nekem 50 éve zúg. Azt mondta a fülész, hogy az agyban egy ideg közel került egy másikhoz, összeérnek vagy valami ilyesmi. Ezért senkinek nem fognak agyműtétet végezni, meg nem is tudják mit keressenek...Kaptam agyértágítót, de más orvos meg azt mondta, hogy az többet árt mint használ. Ennyi. Ki lehet bírni. Előbb utóbb hozzásüketülsz.
2019. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!