Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dienille fogamzásgátló tapaszt...

Dienille fogamzásgátló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pattanasok lementek,menstruaciom rendesen beallt viszont Nálam sok mellékhatás előjött.Hugyuti fertozes ,foltok, depresszio,szorongas , olyan dolgok miatt ami eddig meg se fordult volna bennem , erzelmi zavar , rossz kozerzet , ugy erzem megfulladok, fogamzasgatlo szedese elott ilyeneket nem tapasztaltam . Abbahagytam , mennyi ido utan varhato hogy elmulnak a tunetek?

2019. máj. 7. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem nem az okozta. Én is szedtem és több ismerősöm is és senkitől nem hallottam ilyen tapasztalatokat. Biztos vagy benne, hogy nem valami mástól jöttek ki ezek? Nekem csak jó tapasztalataim voltak a Dienillevel. Annyi, hogy bizonyos pszicho gyógyszerekkel nem szabad együtt szedni. Szedtél ilyesmit esetleg közben?
2019. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 OliviaMoore válasza:
Én már három éve szedem, de nekem sincsenek ilyen tüneteim.
2019. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!