Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami problema, ha a...

Lehet valami problema, ha a pszichiater altal irt egyik gyogyszert nem szedem?

Figyelt kérdés
Generalizalt szorongas van a papiromra irva illetve meglassult gondolkodas. Erre kaptam scippat reggelre es estere felirt yarocent. mindketto 10mg. Sajnos gyogyszer nelkul alkalmatlan vagyok pszichoterapiara, igy muszaj valamit szednem. Viszont a yarocent estere irta es lehet, h azert, mert nem tudok aludni. Nem tudom, h ez az alvasomra van e biztosan. De en a yarocent egyaltalan nem akarom szedni, mert az egyik mellekhatasa az egyik szulomnel jelentkezett, ami eleg sulyos. Na most a kerdesem, h meglehet azt csinalni, h csak a scippat szedem reggel es ennyi? illetve a yarocent szerintem 80%< h az alvasra irta, mert mikor irta a gyogyszereket akkor kerdezte, h tudok e aludni es nemet mondtam. de en elvagyok ugy is, ha nehezen alszok el, eleg nekema scippa. lehet valami baj? gondolok itt llyanra, h ez a 2 gyogyszer szukseges egyutt a szorongasra es csak a scippa nem valik be stb. nem ertek hozza es nem akarok folosleges koroket futni. vagy megkerdezzem a pszichiaterem? csak ot nehezebb elerni, azert irtam inkabb ide, hatha ti is tudjatok.
2019. máj. 7. 22:30
 1/2 koromarcsi válasza:
Ajánlott ezt az orvosával megbeszélni, mert akkor másképpen állítja be a gyógyszerezést.
2019. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 outtatime ***** válasza:

Ha már orvoshoz fordultál, akkor tartsd be az utasításait,de ha kétségeid vannak, akkor szólj neki!

Biztosan lesz javaslata.

2019. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!