Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A műköröm meg műszempilla...

A műköröm meg műszempilla viselése, kötődhet valamilyen önértékelési zavarhoz?

Figyelt kérdés
Ha valakinek vannak ilyen saját testével kapcsolatos kiegészítői létező testrészek megnagyobbítása ,olyan dolgok hozzá ragasztása ami az eredetire nagyon hasonlít csak nagyobb, erősebb (szempilla) (nem a karperec és nyaklánc meg ilyenekre gondolok) azoknak nagyobb eséllyel van testkép vagy mentális zavar?
2019. máj. 8. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani. Akinek testképzavara van, az általában sosem lesz elégedett önmagával. Nem feltétlenül szenved önértékelési zavarban az, aki festi a haját, sminkel vagy műszempillát rakat fel.
2019. máj. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzzuk rá mindenre a mentális zavart. Az tetszik neki és kész.
2019. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Olyanokra gondoltam, akik már 3.4 méterről mesterségesnek néznek ki, meg akiknek ilyen 1-1,5cm műanyagból meg ilyen dolgokból van a körme.


Hajfestést nem is írtam, akkor maximum a hajpótlás vagy paróka olyannak, akinek nincs alapból hiányosabb haja, betegség vagy ilyesmi miatt.

2019. máj. 14. 08:15
 4/5 anonim válasza:
Kötődhet. Viszont nem feltétlenül kötődik.
2019. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem...

Én szeretem a feltűnőbb, kontrasztos dolgokat, na meg a saját körmöm elég ócska, ezért is van műkörmöm.

(Műszempillám nem mindig van, mert sajna felesleges 12 ezrem minden hónapban nincs. Ha úgy alakulna, hogy lenne rá, a mellemet, meg a seggemet is megcsináltatnám. Mert nekem az tetszik. Ennyi.)

2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!