Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lesz ha hirtelen abbahagyom...

Róbert dávid kérdése:

Mi lesz ha hirtelen abbahagyom az olanzapin-tevát?

Figyelt kérdés
nem akarok ennyi gyógyszart szedni,és leakarom tenni hirtelen visszaesni nem hiszem hogy fogok,mert szedem még ezeket Reagila 3mg,Rivotril 3x1mg, Cymbalta 60mg,Amitrex 400mg. szerintem 2 AP is bőven elég nem akarom hogy időben felmondja a szolgálatot a májam vagy a vesém. skizofréniám és kényszerbetegségem van. az olanzapint orvos utasitására hagynám el,ő fokozatosan mondta én rögtön abbaahagyom.nyomotnak érzem magam.28/F

2019. máj. 8. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a dokira. Én jóval enyhébb kezelésen voltam mentális gondok miatt, de fokozatosan is nehéz volt leállni a gyógyszerről.
2019. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megértelek, de a skizofrénia nagyon komoly betegség, nem lehet vele játszani. Ahogy ezekkel a gyógyszerekkel sem. Mindenképpen tartsd be az orvos utasításait. Ha ő azt mondta, hogy fokozatosan hagyd el, akkor úgy csináld.
2019. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olanzapint jobb fokozatosan elhagyni, hallgass az orvosra :)
2019. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!