Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszercselekvő vagyok? Ha...

Kényszercselekvő vagyok? Ha igen, létezik ilyen betegség? Több lenn

Figyelt kérdés
Minden nap ugyanazt csinálom, ugyanabban az időpontban, mint egy tervet, pl: 5-től 6-ig filmnézés, fél óra játék, aztán fél óra netezés, utánna a film másik fele, aztán e-book olvasása. És ez így megy mindennap, ideges leszek ha vmi miatt csúsznak az időpontok, ilyenkor úgy érzem hogy vmi hibásan működik az univerzumban, hiányérzetem van...

2019. máj. 8. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
OCD. Nézz utána.
2019. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
A megszokott rutinhoz való görcsös ragaszkodás az autizmus egyik klasszikus jele LEHET. De egyáltalán nem biztos ezek alapján, hogy autista vagy, lehet, hogy egyszerűen csak nem szeretsz kizökkenni a ritmusból. Nem vagy túlzottan maximalista? Ez tipikusan az ilyen emberekre jellemző még.
2019. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: nemár, ez elég durván hangzik, remélem nem vagyok pszichikai eset


2-es: igen, maximalista vagyok, szeretek mindenben első lenni legyen az akár foci, ping-pong vagy online játékok

2019. máj. 8. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!