Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti is szoktatok azon gondolkod...

Ti is szoktatok azon gondolkodni, hogy milyen szar a világ, és hogy az interneten a nyakunkba ömlik a trash, hogy hogyan születhettünk ilyen országba? Ezeken szoktam gondolkodni? Én a végére mindig alra jutok, hogy öngyilkos legyek

Figyelt kérdés
Ti szoktatok ezen gondolkodni?

2019. máj. 8. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, bár a net azért jobb, mint a tévé, mert megválogathatom, hogy mit nézzek. Öngyinek meg nem kell lenni, úgy is meghalunk, és valószínűleg sokkal hamarabb, mint szeretnénk.
2019. máj. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Aha.
2019. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak azon szoktam gondolkozni, hogy a saját életemmel mit tudok kezdeni. Nem érdekel a többi, oldja meg mindenki a sajátját, és akkor majd nem ömlik annyi szar mindenhonnan.

2019. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem, elég ha azon gondolkodok mekkora egy lelki roncs vagyok...


Minek ba***am el mégjobban a kedvem?

2019. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 mindegy, szerintem te ezt nem érted
2019. máj. 8. 23:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem értem, csak túllendültem ezen. Amíg a saját portám nincs rendben, addig felesleges azzal foglalkozni - és attól szarul érezni magam - , hogy a falu végén szemétdomb van.


És ha egyre több porta lesz rendben, akkor marad energia, meg lesz igény arra is, hogy a falu végi szemétdombot is eltakarítsuk.

2019. máj. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazábol amit irtam olyan dolgok amiket nem lehet megoldani, és nincs értelme élni, ha meghalsz akkor meg mindenki elfelejt
2019. máj. 9. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a fajta kifele hibáztatás, és áldozat szerep kényelmes és káros, és ez nyilván furcsa, mert miért lenne kényelmes szenvedni? Nem az, de mégis, mivel felment azalól, hogy bármit tenned kéne...jé egy rakás probléma, nem lehet megoldani, nincs is értelme tenni semmit, hát akkor mindegy, nem az én hibám, hagyjuk is...

Az élet de rossz és nem is tehetek semmit.


Mély önsajnálat. De az van, hogy az élet nem rossz, az emberiség történelmének legbékésebb és legfejletebb korában élünk. Ez az ország a világ felső 10%-ához tartozik, igen a politikánk szörnyű, de ettől még lehetőségünk vna megtanulni az élethez szükséges dolgokat, megvalósítani dolgokat amiket kitalálunk, legyne az üzlet, vagy művészet. Az interneten pedig van minden, annyira nevetséges amikor valaki az egészet egy kalap alá veszi....hogy az egész youtube mennyire tele van hulladék csatornákkal, holott egy rakás jó van, csak nem ismered őket, vagy nem arra fókuszálsz.


Cselekvőképes emberi lény vagy, azzal hogy ülsz és mondogatod hogy a világ szörnyű de te nem tudod megoldani egy tanul tehetetlenség.

2019. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ismerek jó youtuber eket, csak az basz fel, hogy külföldről lopunk tartalmat az eredeti szerző megnevezése nélkül, és 30000+sub ot. Magyarországon a trash tartalmak közé merülnek a jó videók, külföldön a jó tartalmak közé merülnek el. És az országunk miilyen 10% ban van benne? Ja hát igen a korrupcióban. Hidd el, hogy az országun szar, nyugaton boldogabbak az emberek sokkal.
2019. máj. 10. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:

He...hehe :D

Szóval nem tudom mennyi voltál külföldön, és itt most nem egy 4 napos római kirándulásra, vagy egy nonstop velencére gondolok, hanem valóban mennyire voltál benne a másik országban, de nyugaton vannak jobb dolgok, és vannak rosszabbak, a franciák és a katalánok jókat buliznak, de a németek se maradnak ki a tüntetésekből. Az embereknek mindenütt vna miért kicsit elégedetlennek lennie.


Alig mentem jordániáig, és betonkunyhókban folyóvíz és áram nélkül élő családokat láttam, hihetetlen számban. Ebben a 10%-ban van benne az ország. Hogy tudod mi az az internet, hogy itt teheted fel a kérdéseket, hogy aztán át se gondold az arra kapott válaszokat, csak győzködj más embereket a saját torz valóságodról. Minek tetted fel a kérdést? provokációnak? Téríteni akarsz? Szeretnéd hogy minél többen olyannak lássák a világot ahogy te? :D

Az miért is jó?


A saját sikertelenségeidért ne okolj kormányt, országot, világot, korrupciót...vagyis okolhatsz, de akkor pont ugyanott maradsz, amíg ülsz törökülésben és mondogatod, hogy dehát itt szar és kész, addig nem fogsz előbbre jutni.

2019. máj. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!