Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nektek hogyan mondta el a...

Nektek hogyan mondta el a pszichiáter, hogy nárcisztikus személyiségzavarotok van?

Figyelt kérdés
Nekem tegnapelőtt mondta, és végre összeállt a kép..
2019. máj. 9. 06:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem nárcisztikus személyiségzavar hanem szociopátia. Ugyanúgy sérült az empátiám. Csak annyi különbséggel hogy ez nem trauma és genetika mint a nárcisztikusoknál,meg nem született rendellenesség mint a pszichopátiánál hanem nekem születéskori agyvérzés ami azt az agysejtet pusztította el ami az empátiáéért felelős,plusz a szeretetnélküli környezet,ahol folyamatosan bántottak.
2019. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Nincs olyan hogy empátiáért felelős agysejt....
2019. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
2019. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ebben nem írnak empátiáról.
2019. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Pedig ez felelős az empátiáért
2019. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
sehogy. vegig azt ismetelgette, h nincs, nyugodjak meg. aztan rairta a zarojelentesre. igaz ez terapian volt, de pszichiater foglalkozott velem.
2019. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Annyira unalmas vagy a 200. Nárcisztikus kérdéseddel. Kamu az egész
2019. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

?? valami üldözési mániád van, utolsó?


Most írok először ebbe a kategóriába:)


Hálistennek nekem magándokim van, egy év után sikerült megemlítenie(vagy rájönnie?)


Az a baj, hogy szerintem néhány negatív tulajdonságomat én pozitívként élem meg, és még 3 hét van a következő alkalomig, egyfolytában ezen kattogok..

2019. máj. 9. 19:47
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
Üdözési mániám? Ez honnan jött? Egyébként kettőnk közül nem nekem kell terápiára járnom és nem is én vagyok nárcisztikus. Szóval a sértegető megjegyzéseid tudom nárcisztikus vonások, de attól, hogy felcímkézett a pszichológisod még mások nem fogják elnézni neked a bunkóságot. Üdvözlet a való világban. Vegyél vissza mert akár nárcisztikus vagy akár nem, ebből csak bajod lesz.
2019. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ja és nem most kérdezel először. Sajna rádismerni a stílusodról
2019. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!