Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek? Ez ideg összeomlás?

Boogci kérdése:

Szerintetek? Ez ideg összeomlás?

Figyelt kérdés
Már nagyon sok hete, depreszios vagyok.. Nem akarok utcára menni.. Nem kívánom a jót... Mindenbe csak a rosszat lattom.. És hiába nézek motivációs videókat.. Csak el sirom magam hogy erre képtelen vagyok.. Nem tudom hogy ez ideg összeomlás kezdete? De tegnap össze Vesztem a paromal.. Sírtam.. Ideges voltam, beszélni akartam vele de nem tudtam mert ő dolgozót.. És két külön helyen voltunk nem értem el egyre duhosebb lettem.. Elkezdet remegni a karom.. Az izmaim néha befeszultek.. Gondolkodtam mit csinaljak, szeretnék változni, pozitívan gondolkodni de utána jött az hogy nem megy, szörnyű vagyok, nagyon sok régi hibám van és azokat is magamhoz vágtam hogy nem érdemlem meg ág életem, nem akarok élni se, semmi élet kedvem nem volt, bántani sosem bántottam magam mert tudom abba semmi jó nincs és a fizikai fájdalmat nem turom! Csak mondogatták nem akarok élni, nem akarok élni, aztán csődbe ültem és bámultam a falat aztán felmentem a parom hoz anélkül hogy szóltam volna, nem találtam sehol és még idegesebb lettem felhivno se tudtam, semmi, totál össze estem, fájt a melkasom a fejem, bogtem, hiszti rohamot kaptam, hibaztattam magam minden ért aztán utána csak bámultam és így össze vissza kavargó bennem minden, senkivel nem tudtam beszélni mert itt már este volt amikor segítséget akartam kérni, sírtam nagyon durván, üvölteni akartam, sikitanii, halkan sikirottam magamba, nem akartam hogy anyám vagy apám meg halja ezt, felesleges mert nem tudnak mit tenni, csak felhuzmak meg jobbanert nem szeretek előttük sírni, és csak nyugtatni próbálták volna ami még jobban fel huzot volna érzelmileg, ültem a szobámba, aztán meg próbáltam aludni de nem ment hajnali fél 4kor már sikerült, de fel is keltem 2 órára rá és semmi kedvem nincs nem akarok mosolyogni mert fáj, nem akarok sírni mert fáj totál erzelmetlen alapotba kerültem de érzem baj van, nem tudok változni nagyon tehetetlenek érzem magam és úgy érzem hogy lehet még ez semmi de ebol komolyabb baj is lehet, szeretném még oldani! Nekem egy privát beszélgetés is sokat számítana! Nem vagyok buta tudom magamról! És képes vagyok rá cak egy apró segítség kellene hogy ezeken a rossz erzelmetlen túl lenduljek! Tegnap nagyon káosz volt minden! Ha nem is tűnik durvanak, nekem ez nagyon sok volt és nem viselkedtem meg így soha! Megijesztet! Tudtok nekem valamibe segíteni? Ez ügyben?

2019. máj. 9. 08:16
 1/2 9abor ***** válasza:
A depresszió tüneteit merített ki úgy gondolom. Videókat és cikkeket készítek evvel kapcsolatban privátba elmondom szívesen hogy hogyan tudok segíteni.
2019. máj. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon unatkozhatsz. Mit fogsz csinálni ha egyszer valami valós problémád is lesz? Az egész cirkuszt magadnak csinálod. A Bambi c. Meséből ajanlok neked egy hasznos idezetet amit az öreg fejedelem mond Bambinak mikor az hisztizik mertnottjahyta az anyja. " Nem tudsz egyedül lenni? Szégyeld magad!" Ha így folytatod ki is fog rúgni a barátod. Összevesztetek. Arra alieni illik egyet nem cirkuszolni és üldözni a másikat. A tanulás nem fontos? Semmi nem fontos? Menj el doldozni és foglald el magad.
2019. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!